5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Ziemassvētku dāvanas vīriešiem

Ziemassvētku dāvanas vīriešiem

Arī vīrieši Ziemassvētkos ar nepacietību gaida, kas viņiem sagādāts zem eglītes. Palutiniet viņu ar jauku pārsteigumu, ko viņš vienmēr atcerēsies. Un, ja nezināt, ar ko sākt, aplūkojiet mūsu Ziemassvētku dāvanu padomus vīriešiem, lai rastu iedvesmu dāvanām tētim, vīram, draugam un brālim.

Shop the look

Biroja organizatori

Puķu podi

Iedvesmai

Ziemassvētku dāvanas vīriešiem

Dāvanas sagādāšana vīriešiem mēdz būt sarežģīts uzdevums, taču tam tā nav jābūt. Šeit jūs atradīsiet dažus padomus, kā atrast vispiemērotāko dāvanu vīrietim, vienalga vai meklējat dāvanu savam vīram, brālim vai tēvam.

Kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanu vīriešiem

 • Sekojiet līdzi par ko viņš runā, kas viņam patīk, kā viņš pavada brīvo laiku. Tas jums palīdzēs saprast pareizo virzienu dāvanas izvēlē.
 • Apjautājieties viņam par viņa hobijiem un interesēm. To darot, centieties noskaidrot, kāds aprīkojums viņam vēl pietrūkst vai ko viņš gribētu vēl iegādāties.
 • Apjautājieties par viņa plāniem brīvdienām. Tas jums palīdzēs uzzināt, kas viņu aizrauj un kādas ir viņa iecienītākās nodarbes ārpus darba.
 • Droši pajautājiet padomu viņa sievai, mammai vai draugiem. Viņš noteikti ir pieminējis kaut ko kas viņam pietrūkst vai ko viņš jau sen kāro iegādāties.

Ziemassvētku dāvanas sportiskiem vīriešiem

Vai viņam patīk kāds konkrēts sporta veids? Uzdāviniet viņam biļetes uz mīļākās komadas spēli vai kādu jaunu sporta inventāru. Ja viņam patīk būt aktīvam un viņš bieži izmēģina jaunas lietas, iegādājieties dāvanu karti kādam neparastam sporta veidam. No Bonami piedāvājuma jums iespējams noderēs:

Ziemassvētku dāvanas vīrietim, kurš mīl ceļot

Vai viņam patīk doties piedzīvojumos, plānot pārgājienus kalnos vai doties ekskursijās pa Eiropas pilsētām? Iegādājieties viņam ceļošanas piederumus vai dāvanu, kas saglabās atmiņas par viņa piedzīvojumiem:

Ziemassvētku dāvanas gardēžiem

Ja tavam tētim, vīram vai brālim patīk baudīt labus ēdienus un dzērienus, tad šeit būs dažas kategorijas, kurās noteikti atradīsi, ko piemērotu Ziemassvētku dāvanai:

Dāvanas dārza īpašniekam

Katram vīrietim ir vajadzīgs savs stūrītis dārzā, kur atpūsties pēc garas dienas. Izmantojiet šo iespēju un uzdāviniet kaut ko tikai viņam:

Nelielas Ziemassvētku dāvanas vīriešiem

Zem eglītes nav jābūt tikai lielām dāvanām, svarīgākais ir nodoms. Šeit būs dažas idejas nelielām Ziemassvētku dāvaniņām:

Pēdējā brīža dāvanas

Ziemassvētki jau gandrīz klāt, bet ir par vēlu pasūtīt dāvanas internetā vai skriet uz lielveikalu? Tas nekas, šeit būs dažas idejas mazām un personiskām dāvanām:
 • Personalizēti kuponi, lai sagādātu viņam kaut ko, kas viņam patīk. Tās varētu būt brokastis gultā, muguras masāža vai kāds darbiņš mājās, ko parasti paveic viņš.
 • Žurnāla abonements par ceļojumiem, sportu, automašīnām, vēsturi. Atkarībā no tā, kas viņam patīk.
 • Biļetes uz koncertu, sporta spēli, teātri, kartingiem vai muzeju.
 • Ēdamas dāvanas. Iegādājieties skaistu burku ar vāku un ielieciet tajā viņa iecienītākos gardumus, pašceptus cepumus vai ledenes.
 • Bonami dāvanu karte. Ļaujiet viņam pašam izvēlēties sev jaunu atpūtas krēslu, mugursomu vai dārza aprīkojumu nākamajai vasarai.

3 dāvanas, ko nevajadzētu dāvināt vīriešiem

 • Apģērbu, kas patīk tev, nevis viņam. Ziemassvētki nav iemesls mainīt partnera, tēta vai brāļa garderobi.
 • Praktiski mājsaimniecības priekšmeti. Tāpat kā sievietes nevēlas saņemt tīrīšanai paredzētas lietas, arī vīrieši nevēlas zem eglītes atrast jaunu grīdas birsti. Vienīgais izņēmums ir lietas, kas pieder pie viņa hobijiem (darbarīki un tamlīdzīgi).
 • Dāvanas, kas varētu viņu aizvainot. Neviens vīrietis nevēlas saņemt svarus vai sporta zāles abonementu, it īpaši pēz kārtīgi nosvinētiem Ziemassvētkiem.