10% atlaide dīvāniem ar kodu DIVANI10* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

10% atlaide dīvāniem ar kodu DIVANI10* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Latviešu

Populārākie Bonami zīmoli, kurus radījušas sievietes

Par godu Sieviešu dienai mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar dažām no sievietēm, kas ir radījušas mūsu iecienītākos Bonami zīmolus un kuras ir piepildījušas savus sapņus. Vai jūs jau bijāt dzirdējuši par šiem zīmoliem?

Busy B: čakls kā bitīte

Vai arī jūs jūtaties pārņemti ar visādiem pienākumiem, darba sanāksmēm un lietām, kuras nevarat aizmirst iegādāties? Tieši tāpēc tika izveidots zīmols Busy B: lai palīdzētu jums saplānot savu ikdienu un organizēt lielus notikumus, piemēram, kāzas.

Šo produktu autore ir dizainere Kerri Binnie, kura visu uzsāka ar Ziemassvētku kartīšu organizatora izgudrošanu. Angļu valodā runājošajās valstīs kartīšu sūtīšana ir ļoti tipiska, tāpēc kārtīgs organizators ir parocīgs ikkatram. Nākamajā gadā kāds uzņēmums pasūtīja 10 000 šādu organizatoru, un tā radās Busy B.

Kerri uzmanīgi ieklausījās savos draugos, smelās iedvesmu un izmantoja dažādus plānotājus, lai mēģinātu savaldīt savu ikdienas haosu. Un viņas uzņēmums auga, tas saņēma dažā'das dizaina balvas. Šodien jūs varat iegādāties visu, sākot no stilīgiem plānotājiem un kalendāriem un beidzot ar dažādām kancelejas precēm, futrāļiem un līmlapiņām.

Interesants fakts: nosaukumā esošais "B" apzīmē "Binnie", taču šo burtu angļu valodā izrunā tāpat kā vārdu "bee" (latviešu val.: "bite").

EMKO: atgriešanās pie amatniecības tradīcijām

Zīmolu EMKO raksturo pārlaicīgas un līdz pēdējai detaļai pārdomātas, izturīgas un rūpīgi izgatavotas mēbeles no labākajiem materiāliem, kas kalpos gadiem ilgi. Paši dizaineri saka, ka viņi rada tiem, kuri vēlas savai telpai piešķirt īpašu rozīnīti.

Šī zīmola idejas pamatā ir Erika Markovska-Mikulskiene, kas uzsāka sadarbību ar dizaineri Inesi Malafeju. Viņas jau bija izdomājušas savu pirmo rakstāmgaldu kā daļu no universitātes projekta. Dažus gadus vēlāk šis rakstāmgalds ieguva prestižo "Red Dot" dizaina balvu. Labs sākums, vai ne?

No tā laika produktu klāsts ir papildināts ar jauniem darba galdiem, kas ir pieprasīti izstādēs Eiropā, Āzijā un ASV. Aiz tā visa slēpjas sākotnējā ideja atdzīvināt senās baltu amatniecības tradīcijas un lietuviešu dizainu. Mūsuprāt, tas ir paveikts tik tiešām lieliski!

Bloomingville: uzsvars uz otrreizējo pārstrādi

Ja esat ziemeļnieciskā dzīves stila piekritējs, jums noteikti patiks dāņu zīmols Bloomingville, kas jau 23 gadus ar saviem dizaina produktiem palīdz padarīt mājokļus skaistākus. Visi produkti asociējas ar dāņu nepiespiesto dzīvesveidu – "hygge". Piemēram, sēžot ērtā krēslā, dzerot smaržīgu kafiju no skaistas krūzītes un izbaudot mājīguma un siltuma sajūtu.

Bloomingville zīmolu raksturo ziemeļniecisks dizains un kvalitatīvi izstrādājumi, kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem, piemēram, rotangpalmas, koka, jūras zāles vai keramikas. Turklāt zīmola filozofija ir balstīta uz šo materiālu otrreizēju pārstrādi un ilgtspējību.

Dizainere Betina Stampe īstenoja savu aizraušanos ar dekorēšanu, 2000. gadā dibinot zīmolu Bloomingville, un kopš tā laika ar savu aizraušanos dalās ar visu pasauli. Šodien jūs varat izvēlēties no plaša mājas aksesuāru, tekstilizstrādājumu, dizaina mēbeļu un gaismas ķermeņu klāsta. Katru gadu tiek radītas četras galvenās kolekcijas un vairākas sekundārās kolekcijas. Taču zīmola milzīgā popularitāte nemaina viņu galveno misiju, kā apgalvo dizaineri, kas ir ienest priecīgas pārmaiņas ikdienas dzīvē.

Moi Mili: ilgtspējība pirmajā vietā

Augstākā kvalitāte un vietējā apstrāde sadarbībā ar Polijas labākajiem amatniekiem un šuvējiem – tāds ir zīmols Moi Mili, kas īpaši pievēršas mūsu mazajiem. Moi Mili ne tikai piedāvā augstas kvalitātes izstrādājumus, bet arī rūpējas par apkārtējo vidi. Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē paklājiņi bērniem vai muslīna autiņbiksītes, varat būt droši, ka saņemsiet produktu, kas izgatavots tikai no rūpīgi atlasītiem materiāliem un atbilst visiem CE standartiem.

Moi Mili zīmola stāsts aizsākās 2012. gadā, kad Klaudija Vcislo, talantīga māksliniece ar aizraušanos radīt unikālus un skaistus priekšmetus, izgatavoja savas pirmās bērnu rotas. Kopš tā laika zīmols ir uzplaucis! To ir novērtējuši pat tādi vadošie žurnāli kā Vogue, Vanity Fair, Marie Claire un Wired.

Mājokļa dekorācijas un aksesuāri bērniem ir pieejami vairākos veikalos un konceptveikalos visā pasaulē, tostarp Eiropā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Tuvajos Austrumos.

Poppy design: magones galvenajā lomā

Rikke Jakobsena ir dāņu māksliniece, kura savos darbos izmanto akvareli. Savās daudzajās botānisko un smalko rakstu iedvesmotajās ilustrācijās viņa galvenokārt pievēršas skandināvu identitātes veidošanai.

Ar Rikkes Jakobsenas savdabīgo raksturu jūs sastapsieties, piemēram, viņas skaistajā Hammershøi Poppy keramikas izstrādājumu kolekcijā, kur kā galveno rakstu viņa ir izvēlējusies maigi rozā magones. Savos darbos viņa pētīja dažādas magones augšanas stadijas, nonākot pie secinājuma, ka tajās ir kaut kas klasisks, elegants un ziemeļniecisks, gluži kā Hammershøi trauku kolekcijā.

Rikkes smalki izstrādātā māksla ir atrodama arī Hammershøi Ziemassvētku kolekcijā, kur viņa izmantoja tādus elementus kā priežu čiekurus, eņģeļus, riekstus, putnus un zvaigznes.

Produkti

Vairāk iedvesmas