Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā iekārtot kafijas stūrīti?

Bieži vien, lai arī cik ļoti cenšamies uzturēt dzīvokli sakārtotu un tīru, beigās tas tik un tā kļūst par bērnu rotaļu laukumu, lielu mācību telpu un dažkārt arī par vietu, kur vienkārši noliekam lietas līdz nākamajai reizei, kad tās mums atkal būs nepieciešamas. Horvātiete Ana, bloga Ana.in.Mamaland īpašniece, mums atklāja, kā viņai izdevās pārveidot nelielu dzīvokļa stūrīti par vietu, kas paredzēta mierīgiem kafijas baudīšanas brīžiem

Lūk, kāds ir Anas stāsts...

Kad mēs iegādājāmies dzīvokli un sākām pirkt mēbeles, es vēlējos, lai viss būtu pēc iespējas vienkāršāks. Tomēr, kad ievācies un sāc tur dzīvot, tad arī tu ieraugi visas priekšrocības un trūkumus. Es nezināju, ko darīt ar vienu tukšu vietu aiz ēdamgalda, un tas mani kaitināja! Kad tev ir bērni, dzīvoklis bieži vien izskatās kā bērnu rotaļu laukums, tāpēc nolēmu vienu stūrīti ierīkot tikai pieaugušajiem, kur malkot kafiju un kokteiļus.
Vēlējos novietot kumodi vai bufeti, kurās vienā daļā atradīsies alkoholiskie dzērieni un glāzes, bet otrā – viss, lai pagatavotu pirmo ikrīta dzērienu – tasi kafijas.

Kumodes meklējumi nebija viegli...

... jo es esmu perfekcioniste un visam ir jābūt kādai jēgai. Mūsu virtuve ir baltas mēbeles kombinācijā ar ozolkoku, kā arī ēdamgalds no akācijas koka. Es meklēju tādu kumodi, kas saskanētu ar šo koku toņiem. Mēs atradām īsto tieši Bonami, tā ir gandrīz identiska tiem toņiem, kas ir mūsu virtuvē, turklāt tās izmēri lieliski atbilst un papildina to tukšo vietu, kas man "traucēja".

Runājot par izvietojumu...

Labajā pusē ir glāzes un alkohols, tieši kā es to biju iedomājusies. Atvērtais plaukts paredzēts paliktnīšiem, kam vienmēr jābūt pa rokai, savukārt kreisā daļa atvēlēta dažādiem kafijas veidiem, filtriem aparātam un saldinātājiem. Divas atvilktnes ir paredzētas sīkumiem, piemēram, galdautiem un salvetēm, bet augšējā atvilktne, kas šobrīd ir mana mīļākā daļa, paredzēta tasītēm.

Iekārtojiet kādu stūrīti vien vēlaties

Ja kafijas un kokteiļu stūrītis nav domāts jums, padomājiet par savu stūrīti, kas jums sagādās prieku katru reizi, kad to izmantosiet. Varbūt tas ir stūrītis lasīšanai, spēlēm vai dažādiem rokdarbiem? Iespējas ir bezgalīgas, un Bonami var palīdzēt jums tās īstenot.