15% atlaide ar kodu FEBRUARIS15 | Ietaupiet jau tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Interjera dekori lauku stilā

Vai, atrodoties pilsētā, jums reizēm pietrūkst lauku atmosfēras? Jūs to varat ieviest, neizbraucot no pilsētas un ienesot savā mājoklī lauku stila elementus. Galvenie elementi ir dabiskie materiāli un patinas efekta apdare.

Tāpat īpaši piemēroti būs koka un senlaicīgas skārda dekorācijas.

Virtuves dekori lauku stilā

Lauku stila virtuvē ietilpst viss, kas izskatās amatnieciski. Virtuvē lieliski iederēsies ne tikai vāzes ar raupju faktūru, bet arī retro vai vintāžas dekori, piemēram, izteiksmīgs sienas pulkstenis ar romiešu cipariem. Lauku atmosfēru radīs arī puķu podi ar garšaugiem.

Materiāliem izvēlieties galvenokārt raupjas apdares koku, emalju, keramiku un keramikas izstrādājumus.

Spēle ar kontrastiem rada iespaidīgu efektu. Tāpēc kombinējiet stipri teksturētus materiālus ar gludiem, kā arī gaišus elementus ar tumšākiem.


Viesistabas dekori lauku stilā

Priekšmeti, kas izskatās tā, it kā jūs tos būtu atveduši no antikvariāta, būs lieliski piemēroti lauku viesistabai. Turklāt patinas efekts noteikti nenāks par ļaunu. Izrotājiet savu istabu ar fotogrāfijām koka rāmjos, metāla sienas rotājumiem un koka skulptūrām.

Bet pārliecinieties, ka telpa netiek pārāk noslogota ar koku. Centieties ieturēt balansu un pārējo interjeru iekārtojiet maigāk.

Lai gan lauku stila interjerā vajadzētu dominēt dabīgām krāsām, noteikti nekļūdīsieties, ja dažviet pievienosiet kādu spilgtu akcentu. Interjers izskatīsies mūsdienīgāks un svaigāks.


Guļamistabas dekori lauku stilā

Arī guļamistabu nevajadzētu pārblīvēt – izvēlieties tikai dažus interjera aksesuārus. Vēlams tādus, ar kuriem radīsiet mājīgu un romantisku atmosfēru. Ideāli derēs sojas vaska sveces vai antīki svečturi. Neaizmirstiet par senatnīga stila modinātāju.

Vintāžas atmosfēru guļamistabai piešķirs arī rūtaini un puķaini spilveni.

Vannas istabas dekori lauku stilā

Lauku stila vannas istabā nedrīkst trūkt liela spoguļa koka rāmī. Tāpat to varat papildināt ar dažām gleznām.

Arī telpaugi keramikas vai terakotas podos piešķirs īpašu valdzinājumu.

Tā kā relaksācijas nekad nav par daudz, neaizmirstiet par aromātiskajām svecēm un difuzoru, kas noteikti uzlabos jūsu noskaņojumu.