Bonami dienas: –15% pilnas cenas precēm | Kods: BONAMIDIENAS15 →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Iedvesmojieties no 2023. gada krāsām

Katru gadu dizaineri un dekoratori no visas pasaules ar nepacietību gaida, kad pasaules vadošie krāsu ražotāji paziņos jaunās krāsu tendences nākamajam gadam. Pat ja jūs neesat profesionāls dizainers, jūs noteikti arī esat iedvesmojies no šiem svaigajiem toņiem, lai atdzīvinātu savu mājokli.

Viva Magenta no Pantone

Viva Magenta ir viena no spēcīgākajām un spilgtākajām krāsām visā spektrā. Tā ir drosmīga un enerģijas pilna. To iedvesmojis karmīns – dabas retākā krāsviela. Tā simbolizē dzīvesprieku un palīdz stiprināt iekšējo spēku. Šīs krāsas interjera elementi piešķirs papildu dzīvesprieku jebkuram interjeram.

Digital Lavender no Coloro un WGSN

WGSN tendenču eksperti apgalvo, ka Digital Lavender jau ir redzams virtuālajā pasaulē un nākamajā gadā būs redzams arī reālajā pasaulē.

Šī krāsa ir domāta, lai apzīmētu stabilitāti, mieru un sava veida digitālo izbēgšanu, kurai daudzi no mums pievēršas, lai saglabātu veselo saprātu mājsēdes laikā. Pat iekštelpās šis gaiši violets tonis radīs maigu un mierīgu iespaidu.

Wild Wonder no Dulux

Dulux raksturo Wild Wonder kā pozitīvu, dinamisku toni, ko iedvesmojusi daba. Tas ir siltu neitrālu un zaļu toņu sajaukums, kas ir ideāli piemērots dabas iedvesmota izskata radīšanai jebkurā mājoklī. Tas ir īpaši piemērots telpām, kurās bieži vienlaicīgi pulcējas vairāki cilvēki, piemēram, viesistabai, ēdamistabai vai pat virtuvei.

Vining Ivy no PPG

Vining Ivy krāsa izsmalcināti apvieno drosmīgu zilu krāsu ar smalku zaļu, radot iespaidīgu smaragdzaļu un tirkīzzilu krāsu. Ar šo krāsu interjerā var radīt nomierinošu noskaņu, jo zilais rada mieru, bet zaļais – līdzsvara sajūtu. Tās bagātīgie toņi to padara enerģisku, bet vienlaikus arī piezemējošu, tāpēc tā ir piemērota burtiski jebkurai telpai.

Redend Point no Sherwin-Williams

Redend Point krāsa ir domāta, lai izteiktu siltumu un empātiju. Šai krāsai ir zemes un neitrālās smilškrāsas bāze, bet rozā toņi padara to par svaigu toni, kas jūsu mājās ienesīs siltu un dzīvespriecīgu noskaņu.

Raspberry Blush no Benjamin Moore

Dzirkstošais un harizmātiskais aveņu sārtums atdzīvinās jūsu sajūtas ar optimismu. Interjerā šī krāsa neiederēsies viegli, tāpēc izmantojiet to elementiem, kurus vēlaties izcelt vai kuriem vēlaties pievērst uzmanību.

Šī krāsa lieliski noderēs gan aksesuāriem, gan lielākām platībām, piemēram, krāsojot veselu sienu.

Spanish Moss no Krylon

Šī pusnakts zaļā krāsa liecina par spēcīgu saikni ar dabas bagātībām, biezajiem mežiem un sūnām apaugušajām teritorijām. Interjeros tā labi sader gan ar siltiem, gan vēsiem akcentiem.

Bagātīgais, piezemētais zaļais labi saderēs ar zelta, smilšakmens un vara krāsu.