Līdz pat 20% atlaide skandināvu stila precēm | Ietaupiet jau tagad →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Dzīvojamā istaba atbilstoši jūsu budžetam

Vai, šķirstot žurnālus, jūs arī apbrīnojat skaistos interjerus un vēlaties, lai arī jūsu mājās tā izskatītos? Nekrītiet izmisumā! Elegance un krāšņums nav naudas jautājums. Atliek tikai likt aiz auss dažus noteikumus.

Gūstiet iedvesmu no diviem viesistabas variantiem ar atšķirīgu budžetu un izvēlieties savu!

Standarta variants

Premium variants

Standarta variants

Dzīvojamās istabas iekārtojums tiem, kas meklē labu cenas un kvalitātes attiecību.

Mēbeles un apgaismojums: 1399 EUR

Kopējās izmaksas: 1689,70 EUR

Minētās cenas ir spēkā no 2024. gada 1. februāra.

Premium variants

Dzīvojamās istabas iekārtojums tiem, kas novērtē īpaši kvalitatīvus materiālus un izsmalcinātu dizainu.

Kopējās izmaksas: 3515,30 EUR

Standarta variants

Premium variants

Izvēlieties savu krāsu un materiālu paleti

Svarīgākais solis, strādājot ar krāsu paleti iekštelpu vidē, ir izvēlēties pareizās krāsas, kas savstarpēji saskanēs. Jūs varat izvēlēties no dažādām krāsu attiecībām, tostarp izmantot monohromu paleti.

Kādu krāsu attiecību izvēlēties, ir atkarīgs no interjera stila un mērķa. Ja vēlaties, lai interjers būtu redzams kā vienots veselums, kombinējiet vairāk neitrālus toņus. Ja vēlaties, lai atsevišķi interjera elementi izceltos, izvēlieties kontrastējošas krāsas.

Ideālā krāsu attiecība ir 60/30/10, kas nozīmē, ka galvenā krāsa veido 60%, otrā krāsa – 30%, trešā krāsa – 10% no interjera. Šāds krāsu sadalījums rada zināmu dinamisku un harmonisku efektu.

Abos mūsu gadījumos dominē bēšs, ko papildina gaišs koka. Tāpat krāsu paleti veido terakotas oranžas un tumši zilas krāsas kombinācija.

Standarta variants

Premium variants

Izvēlieties dīvānu, kas seko līdzi tendencēm

Izvēlieties mēbeles, paturot prātā krāsu paleti, kā arī pievērsiet uzmanību izgatavošanas kvalitātei un dizainam. Jūs nekad nekļūdīsieties, ja pieturēsieties pie vienkāršām formām, līnijām un kontūrām.

Tāpat kā Miuform Charming Charlie dīvāns ar parocīgām sānu kabatām vai Windsor & Co Sofas Neso gadījumā. Tā cieši austais pārvalks novērš izlijušu šķidrumu uzsūkšanos un ir noturīgs pret nodilumu, kas būtiski samazina bojājumu risku. Materiāls ir pārklāts ar īpašu aizsargslāni, kas efektīvi bloķē netīrumu iekļūšanu. Tas ļauj noņemt traipus, neizmantojot tīrīšanas līdzekļus. Tādējādi šī franču zīmola izstrādājumi jūs priecēs daudzus gadus.

Bonami padoms: izveidojiet noskaņas kolāžu

Lai pārliecinātos, ka atsevišķi interjera elementi sader savā starpā, izveidojiet noskaņas kolāžu, piemēram, programmā Powerpoint. Ievietojiet lejupielādētos produktu attēlus uz balta fona. Tas ļauj viegli pārbaudīt, vai mēbeles, dekori un tekstilizstrādājumi sader savā starpā.

Uzstādiet mēbeles līdzsvaroti un simetriski, ņemot vērā izkārtojumu. Mēbeles varat izgriezt no papīra mazākā mērogā, lai izmēģinātu dažādus izkārtojuma variantus.

Centieties nepārblīvēt interjeru ar mēbelēm, citādāk panāksiet pretējo efektu. Pārliecinieties, ka telpā ir pietiekami daudz vietas, kur pārvietoties – tas palīdzēs radīt gaisīgumu.

Standarta variants

Premium variants

Pievienojiet atbilstošu apgaismojumu

Lai pēc iespējas vairāk mainītu atmosfēru savā viesistabā, izmantojiet dažāda veida apgaismojumu. Papildus lustrai ar spēcīgu gaismu, kas ziemā aizstāj saules gaismu, izmantojiet arī prožektora veida lampas.

Izvēlieties lampas ar dažādiem iestatījumiem grāmatas lasīšanai, kāda interesanta telpas elementa izgaismošanai vai noskaņas radīšanai. Jo šaurāks ir staru kūlis, jo precīzāk to var mērķēt.

Dizaineri iesaka dzīvojamā istabā izmantot 20 vatus uz kvadrātmetru.

Pievērsiet uzmanību arī estētikai. Grīdas lampas vērš uzmanību uz sevi, un to forma var pacelt interjeru vai, gluži pretēji, to pavisam nomākt. Mēs iesakām izvēlieties minimālistiska un skandināvu dizaina lampu, ko piedāvā zviedru zīmols Markslöjd, kas jau kopš 1963. gada ienes mājokļos gaišumu.

Vienkāršā stāvlampa Nitta izskatīsies lieliski. Bet, ja jums patīk izsmalcināts dizains, precizitāte un labākie materiāli, jūs novērtēsiet stāvlampu Larry.

Standarta variants

Premium variants

Iedvesmojieties no skandināvu dizaina

Izvēlieties žurnālgaldiņu no izturīga materiāla, ņemot vērā krāsu un materiālu paleti. Ja iespējams, padomājiet arī par to, lai telpā tiktu izmantotas mēbeles un aksesuāri no viena un tā paša koka.

Dizaineri īpaši iecienījuši apaļus žurnālgaldiņus, kuru noapaļotās formas piešķir interjeram graciozitāti, it īpaši, ja tie ievēro skandināviem raksturīgo gaišā koka un retro stila koncepciju. Tieši tāds ir šis Duncan Actona žurnālgaldiņš.

Ja vēlaties galdiņu, kas kalpos gadu desmitiem, jūs nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties klasisko žurnālgaldiņu no dāņu zīmola Hammel Furniture, kas jau vairāk nekā sešdesmit gadus ir sinonīms augstākās kvalitātes mēbelēm.

Standarta variants

Premium variants

Papildiniet atmosfēru ar svecēm un ziediem

Kāds triks, kas padarīs jūsu viesistabu kā no žurnāla vāka, ir dekori – sveces un griezti ziedi. Pat ar vienu ziedu vāzi var panākt iespaidīgu efektu un izcelt interjeru.

Mēs iesakām minimālistisko vāzi no PT Living vai stikla vāze no Hübsch, kas jau no pirmā acu uzmetiena pārsteidz ar savu unikālo krāsojumu un eleganto dizainu, kas piešķir izsmalcinātību. Neatkarīgi no tā, vai tajā ievietojat ziedus vai izvēlaties to izstādīt tukšu, varat būt pārliecināti, ka tā piesaistīs uzmanību, pateicoties savdabīgajam stilam.

Dodiet priekšroku svecēm, kas izgatavotas no sojas vaska. Tās ir saudzīgākas kā ražošanas, tā lietošanas ziņā. To degšanas laikā gaisā nenonāk nekādi piesārņotāji, tāpēc varat bez raizēm baudīt to aromātu. Mēs iesakām šo Greenleaf's Sea Scented vai šo Woods by Perfumed Prague svecu. Pēc tam, kad tā izdeg, stikla burciņu var izmantot arī rotaslietu uzglabāšanai vai kā nelielu puķu podu.

Standarta variants

Premium variants

Izmantojiet dažādas tekstūras un slāņus

Lai viesistabā radītu mājīgu sajūtu, tajā jābūt dažādiem tekstilizstrādājumiem. Vispirms izvēlieties paklāju, lai izveidotu pamatu mazākiem un vieglāk maināmiem priekšmetiem, piemēram, spilveniem un plediem. Arī tos izvēlieties, ņemot vērā krāsas un materiālus, kas atbilst pārējai telpai.

Lieliski varētu izskatīties Flair Rugs Imari paklājs vai Universal Swansea Line paklājs ar vienkāršu grafisku rakstu un augstu nodilumizturību. Ja jums ir mājdzīvnieki, tad noteikti novērtēsiet arī tā antistatiskās īpašības.

Pievienojiet dažus dekoratīvus spilvenus un dažādu krāsu un faktūru pledus, lai telpa izskatītos dinamiskāka.

Standarta variants

Premium variants

Izvietojiet grāmatas un dekorus

Atsevišķi uzmanība jāpievērs arī dekorāciju izvietošana. Izstādot mākslas darbus viesistabā, izmantojiet smalko Canett Lite metāla plauktu vai Sierra augsto kumodi no Teulat, kas ar savu oriģinalitāti aizraus elpu. Tā var kalpot arī kā bufete vai kumode.

Dekorācijas var izvietot pēc izmēra vai izkārtot tās atkarībā no tā, kā tās vēlaties izmantot. Izmēģiniet dažādas kompozīcijas un spēlējieties ar kontrastiem, lai panāktu vēlamo efektu.

Populārs dizaina triks ir veidot trijotnes, piemēram, uz grāmatu kaudzes novietot izteiksmīgāku puķu podu un mazāku statueti.

Gleznām nav obligāti jākarājas pie sienas. Tās lieliski izskatās arī atspiestas pret sienu.

Pievērsiet uzmanību priekšmetu izvēlei, kā arī to simetriskai izvietošanai. Taču neļaujiet rotājumiem pārblīvēt telpu.

Standarta variants

Premium variants