Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

8 padomi, kā radoši izrotāt mājas ar Ziemassvētku gaismas dekoriem

Vai arī jūs vēlētos, ka jūsu interjers uz Ziemassvētkiem izskatītos kā no žurnāliem?

Lai gala rezultāts būtu izdevies, ne visam jābūt ideālam. Tāpēc mēs jums pierādīsim, kā ar gaismas dekoriem varat radīt neatvairāmi mājīgu atmosfēru. Pat tad, ja jūsu lampiņu virtenes ir sapinušās neatsienamos mezglos.

Vai virtenes ir sapiņķerējušās?

Ja jums vairs nav pacietības un nekādīgi neizdodas atpiņķerēt lampiņu virteni, jūs tās varat izmantot kā interesantu dekoru – ielieciet tās kādā lielākā stikla traukā.

Ja traukam ir krāsains stikls, varēsiet panākt visai oriģinālu efektu. Izpaudieties radošumā un papildiniet jaunizveidoto dekoru ar citiem aksesuāriem, taču ar mēru – nekombinējiet vairāku veidu lampiņas.


Pašdarināts izgaismots adventes kalendārs

Ar lampiņu virtenēm un knaģiem jūs pavisam viegli varat izveidot oriģinālu adventes kalendāru saviem bērniem. Viss, kas jums jādara, ir jāizgriež tematiskas figūras no krāsainām bieza papīra loksnēm, jāuzzīmē vai jāuzlīmē uz tās attiecīgie cipari (datumi) un, ja vēlaties, aizmugurē jāuzraksta kāds novēlējums katrai dienai.

Ja jūtaties īpaši radoši, varat izveidot 24 mazākas aploksnes un katrā no tām paslēpt kādu jauku pārsteigumu. ♥


Pareiza izvietošana, lai panāktu īpašu efektu

Ja pārdomāti izvietosiet lampiņu virtenes un citus gaismekļus, piemēram, pretī logam vai spogulim, tad to atspulgs padarīs telpu vēl izgaismotāku.

Vakariņu atmosfēra

Vakariņas sveču gaismā var radīt svētku noskaņu pat darbdienas vakarā. Galda dekorēšanai noderēs ar baterijām darbināmas lampiņas ar smalku vadu.

Izmantojiet iekaramos dekorus

Īpašu efektu radīs netradicionālas laternas, kurās var ievietot sveci vai ar baterijām darbināmas lampiņas. Novietojiet tās, piemēram, virs ēdamgalda.

Izgaismojiet tumšos stūrus

Izmainiet sava interjera izskatu, ienesot gaismu ikkatrā stūrī. Novietojiet lampas nišās, paslēpiet tās aiz televizora vai novietojiet tās plaukta aizmugurē, lai izgaismotu sienu.

Jūs savu mājokli burtiski ieraudzīsiet jaunā gaismā!

Spilgtā sveču gaisma

Neviena spuldzīte nevar aizstāt sveces mirdzošo un silto gaismu. Izceliet to vēl vairāk ar dizaina svečturiem un laternām – nebaidieties kombinēt!

Visu izmēru un krāsu zvaigznes

Vai vēlaties pie dekorēšanas pavadīt pēc iespējas mazāk laika, taču vienlaikus vēlaties radīt maģisku un svinīgu interjeru? Paļaujieties uz pārbaudītām vērtībām. Izvēlieties stilu, kas vislabāk atbilst jūsu mājoklim un piepildiet to ar saskaņotām vai dažāda veida zvaigznēm. ♥