20% atlaide dīvāniem noliktavā ar kodu DIVANI20 | Ietaupiet tagad →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Valentīndiena ikvienam: sviniet to kopā ar draugiem, ģimeni un mājdzīvniekiem

Valentīndienu ne vienmēr svin tikai cilvēki, kam ir romantiskas attiecības. Citās valstīs 14. februārī tiek atzīmēta arī Draudzības diena. Mīlestība un pieķeršanās izpaužas dažādos veidos – gan pret ģimenes locekļiem, gan draugiem, kolēģiem un mājdzīvniekiem. Mēs esam sagatavojuši jums daudz padomus Valentīndienas dāvanām, lai iepriecinātu savus mīļos.

Sarīkojiet ballīti kopā ar draugiem

Vai jums nepatīk klasiskā Valentīndiena? Pavadiet to pēc saviem ieskatiem! Izbaudiet vakaru kopā ar draugiem, kuri ir bijuši jums līdzās kā labajos, tā sliktajos brīžos.

Atbilstošs vakariņu galda klājums

Lai ballītei piešķirtu svinīgāku noskaņu nekā parastām vakariņām, galda klāšanā parūpējieties par sīkumiem. Tās var būt glītas lina salvetes rozā krāsā, porcelāna servīzes sirds formā vai vāze ar grieztiem ziediem.

Valentīndienai pieskaņoti dekori

Valentīndiena neapšaubāmi ir saistīta ar sarkanajiem un rozā toņiem, tāpēc izvēlieties savai sirdij tuvāko toni dekoriem un aksesuāriem. Pūderrozā krāsa izskatīsies smalka, savukārt piesātināta purpursarkanā krāsa piesaistīs uzmanību. Lai šīs krāsas izceltos un rezultāts izskatītos harmonisks, papildiniet tās ar mēbelēm un aksesuāriem neitrālos un dabīgos toņos, piemēram, baltā, bēšā vai brūnā krāsā.

Sagatavojiet Valentīndienas kartītes

Jūsu mīļie jau noteikti zina, cik viņi jums ir dārgi, taču vienmēr ir patīkami viņiem to atgādināt – rakstiski vai skaļi vārdos. Atgriezieties skolas laikos, kad tika ar roku rakstītas Valentīndienas vēstules un veltiet tās saviem mīļajiem. Esam sagatavojuši arī padomus Valentīndienas kartītēm.

Nelielas lietas, ar kurām iepriecināt draugus, kolēģus un... sevi!

Ja vēlaties saviem mīļajiem kaut ko uzdāvināt, izvēlieties kādu aksesuāru vi dekoru, kas padarīs viņu ikdienu patīkamāku. Tā varētu būt stilīga kafijas krūze, piezīmju grāmatiņa, smaržīgas ziepes vai svece. Ja labi pārzināt saņēmēja gaumi, varat uzdāvināt arī nelielu dekoru vai vāzi. Ja tomēr nepārzināt šī cilvēka gaumi, dāvanu karte ir lielisks risinājums.

Neaizmirstiet savus pūkainos draugus

Mūsu mājdzīvnieki sniedz mums īstu beznosacījumu mīlestību. Viņi vienmēr mūs ar prieku sagaida mājās. Tāpēc ieprieciniet savu mīluli ne tikai ar kaut ko gardu, bet arī ar jaunu gultu vai stilīgām bļodiņām.

Vairāk iedvesmas