Līdz pat 15% atlaide vannas istabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

simplehuman

Ikdienas dzīvē vienmēr ir iespējams veikt uzlabojumus. Tieši tāds moto ir zīmolam simplehuman, kas jau kopš 2000. gada cenšas ieviest jaunas, ļoti efektīvas inovācijas būtiskos mājsaimniecības produktos. Kopā ar pastāvīgi attīstošajām tehnoloģijām tas nodrošina arvien vienkāršākus un ātrākus veidus, kā veikt bieži vien apgrūtinošus ikdienas uzdevumus.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties simplehuman

simplehuman mērķis ir katru dienu kaut ko uzlabot. Tāpēc 2000. gadā tas nolēma ieviest augstas veiktspējas inovācijas būtiskos ikdienas uzdevumos. Šis zīmols izmanto jaunās tehnoloģijas, lai piedāvātu atjautīgus un patiesi noderīgus ikdienas palīgus.

Inovatīvas tehnoloģijas un materiāli
Zīmols simplehuman nepārtraukti pilnveidojas, uzlabojas un izgudro. Pateicoties tam, viņu izstrādājumi ir bagāti ar kvalitatīviem materiāliem un interesantām tehnoloģijām.

Kvalitātei ir nozīme
Ja runa ir par kvalitāti, simplehuman nepieļauj kompromisus. Katra mazā detaļa ir noslīpēta līdz pēdējam sīkumam. Funkcionalitāte un izstrādājumu ilgmūžība ir zīmola izstrādājumu pamatā.

Ilgtspējība un veiktspēja
Zīmola mērķis ir maksimāli palielināt veiktspēju, vienlaikus samazinot atkritumu daudzumu. Tāpēc tiek radīti tikai tādi produkti, kas cilvēkiem patiešām ir vajadzīgi, kuriem ir ilgs kalpošanas laiks un kurus var pārstrādāt vai kompostēt.

Filtri un šķirošana
Pieejamība
Sērija
Cena
Izpārdošana
Jaunumi
Filtri un šķirošana
Rādīti 48 no 97 produktiem