15% atlaide visām gultām ar kodu NAKTS15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visām gultām ar kodu NAKTS15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā interjerā iekļaut velveta dīvānu

Kamēr velveta bikses ir pagātnē, velveta dīvāni ir kļuvuši ļoti populāri interjerā, un tas nav nekāds brīnums. To materiāls ir pieskārienam maigs un patīkams, turklāt tipiskā svītrainā tekstūra padara viesistabu skaisti mājīgu un piešķir akcentu jebkuram stilam. Neesat pārliecināts, ar ko kombinēt velveta dīvānu? Iedvesmojieties no mūsu padomiem.

 

Velvets ir piemērots minimālisma stilam

Velvets lieliski iederas minimālisma stilā. Dodiet priekšroku vienkāršām formām un dabiskiem materiāliem. Izvairieties no pārāk dekoratīva un koša dīvāna. Tā vietā, lai rotātu sienas, iekārtojiet viesistabu ar minimālistiskām mēbelēm un dekoriem, piemēram, vienkāršu šauru kumodi vai metāla sānu galdiņu.

Izvietojiet dažas abstraktas gleznas arī virs velveta dīvāna. Lai minimālisma stilā iekārtotā viesistaba neizskatītos pārāk sterila, papildiniet to ar vienkrāsainu paklāju, spilveniem un plediem.

 

Atgriešanās pie industriālajām saknēm

19. gadsimtā velvets bija rūpnīcu strādnieku simbols, kuri to iecienīja tā neticamās izturības dēļ. Tas lieliski darbojas kontrastu dēļ. Velvets rada siltu industriālu noskaņu, kas ir piemērota gan bēniņstāvos, gan arī daudzdzīvokļu namos.

Padoms! Iegādājieties dīvānu melnā, pelēkā vai brūnā krāsā un kombinējiet to ar melnām metāla un koka mēbelēm, industriālām lampām, betona galdu un dekorācijām, ādas vai džutas paklāju.

 

Piešķiriet savai viesistabai māksliniecisku dvēseli

Vai jums patīk relaksējoši interjeri, kas pilni krāsu, neparastu kontrastu un mākslas darbu? Iekārtojiet savu viesistabu bohēmas stilā. Dīvāns kļūs par galveno elementu, kas izcels krāsas, faktūras un materiālus. Neaizmirstiet izmantot arī kādu neuzkrītošo toni – ļaujiet krāsām spēlēties.

Padoms! Apkārt dīvānam rotangpalmas mēbeles, skraji piekārti piekaramie stādi (makramē), krāsains paklājs un jautras gleznas un dekori. Papildiniet dīvānu ar rotangpalmas mēbelēm, šur un tur piekārtiem puķu podiem, makramē, krāsainu paklāju un jautriem attēliem un rotājumiem.

 

Ļaujiet dīvānam mirdzēt

Izmantojiet dīvāna eleganci un padariet to par savas greznās glamūra stila viesistabas centru. Izvēlies no pūderrozā, gaiši zilā, krēmbaltā, pelēkā un tirkīzzilā. Nekādu kompromisu, jo dīvānam varat pievienot arī citas krāsas kāju soliņu no velveta.

Padoms! Pakāpeniski pievienojiet interjeram jaunus "slāņus": mīkstus kažokus, mirdzošus spoguļus un apgaismojumu, drosmīgas faktūras, kā arī ģeometriskus vai dzīvnieku rakstus. Lieliski izskatīsies arī galdiņi un vitrīnas metāliskās krāsas.

 

Vairāk iedvesmas