Līdz pat 15% atlaide vannas istabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Jaunais vannas istabas mēbeļu zīmols Pelipal

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Sapņojat par skaistu un modernu vannas istabu? Bonami piedāvā jaunu vannas istabas mēbeļu zīmolu Pelipal, kas respektē tradīcijas, bet nevairās arī no jaunām tendencēm. Tā klāstā jūs atradīsiet kvalitātīvus un jūsu maciņam draudzīgus izstrādājumus.

Pelipal produkti

Zīmols piedāvā zemus, augstus un pat piekarināmus vannas istabas skapīšus dažādās krāsās, piemēram, baltā, pelēkā, pasteļzaļā vai pat ar ozolkoka imitāciju. Skapīšus var papildināt ar sienas spoguli, kam ir apgaismojums, un dizaina izlietni. Visiem izstrādājumiem ir vienkārša konstrukcija un pārlaicīgs dizains, kas iederas visos interjera stilos.


Kā pareizi kopt vannas istabas mēbeles

Pareiza kopšana var ievērojami paildzināt jūsu vannas istabas mēbeļu kalpošanas laiku. Lai gan mēbeles ir pielāgotas mitrai videi, tas nenozīmē, ka tās ir ūdensnecaurlaidīgas. Ikreiz, kad uz mēbelēm uzšļakstās ūdens, noslaukiet tās ar sausu drānu. Pēc katras vannas vai dušas kārtīgi izvēdiniet telpu.

Nekad nelietojiet tīrīšanas līdzekļus, kas varētu sabojāt vai saskrāpēt mēbeles. Piemēroti ir neabrazīvi līdzekļi, piemēram, mīksta lupatiņa un ziepjūdens.