15% atlaide ar kodu FEBRUARIS15 | Ietaupiet jau tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Jaunā gada apņemšanās

Bieži vien, sākoties jaunajam gadam, nāk apņēmība kaut ko mainīt savā dzīvē -– apņemšos dzīvot veselīgāk, vairāk laika pavadīšu kopā ar mīļajiem, iemācīšos gatavot utt. Bet daudziem no mums sākotnējais entuziasms ilgst vien dažas nedēļas. Mēs esam atlasījuši 7 vispopulārākas Jaungada apņemšanās, lai palīdzētu jums saprast, ko jūs vēlaties mainīt jaunajā gadā.

1. Veselīgs dzīvesveids

Šī apņēmība ietver regulāras fiziskās aktivitātes, pietiekamu atpūtu un veselīgu uzturu. Tomēr atcerieties, ka Roma netika uzcelta vienā dienā, tāpēc šis uzdevums ir jāveic soli pa solim. Mēģiniet gatavot mājās biežāk un baudiet maltītes nesteidzīgi. Centieties vienmēr turēt pa rokai ūdens pudeli un atrodiet sporta veidu, kas jums patieis sagādā prieku. Iegādājieties kvalitatīvu matraci, gultu un mīkstu gultasveļu, kas ļaus jums izgulēties katru nakti.

2. Labāka laika organizācija

Mūsdienās visi saskaras ar vienu un to pašu problēmu – pārāk daudz darba un pārāk maz laika. Uzziniet, kā vislabāk organizēt un noteikt savas prioritātes, lai visam vienmēr pietiktu laika. Kalendāri un plānotāji jums palīdzēs organizēt savu ikdienu. Vienmēr plānojiet savu darbu vismaz nedēļu iepriekš un sadaliet darbus pa dienām. Rītus sāciet ar grūtākajiem pienākumiem un vieglākos atstājiet uz pēcpusdienu. Tāpat svarīgi ir justies ērti darbā, tāpēc aprīkojiet savu biroju ar kvalitatīvām mēbelēm.

3. Kārtības ieviešana

Kārtība mājā noteikti ietekmē mūsu labsajūtu. Tāpēc, ja vēlaties dzīvot harmonijā, jums jāparūpējas par savu apkārtni. Nav nepieciešams katru dienu perfekti iztīrīt visu dzīvokli. Pietiek katru dienai ieplānot vismaz vienu nelielu darbiņu. Pateicoties tam, mājā vienmēr būs kārtībā, uzkopšana neaizņems daudz laika un jūs nebūsiet stresā, kad pie jums viesosies negaidīti ciemiņi.

4. Pavadīt vairāk laika ar mīļajiem

Vai ikdienas steigā esat noslogots ar pienākumiem un reizēm nemaz neatliek laika ģimenei? Centieties pie tā piedomāt jaunajā gadā. Atvēliet dažus vakarus kopīgām vakariņām un sarunām. Varat arī pagatavot ko neparastu. Kā būtu ar rakleti vai fondī? Galda spēles, vasaras bārbekjū vai pikniks brīvā dabā ir lieliska izklaide, kas ļaus jums pavadīt vairāk laika ar ģimeni.

5. Ilgtspējīgs dzīvesveids ir mūsdienu tendence

Padariet ekoloģisku dzīvesveidu par savu ikdienu. Šo apņemšanos palīdzēs izpildīt atkritumu šķirošanas miskastes, metāla salmiņi, kokvilnas pārtikas maisiņi, atkārtoti lietojami maisiņi vai pat vakuumsūkņi, pateicoties kuriem pārtika ledusskapī ilgstoši saglabāsies svaiga. Izvēlieties minimālisma dzīvesveidu un nepārblīvējiet savu interjeru ar nevajadzīgām lietām – iegādājieties tikai kvalitatīvas mēbeles un aksesuārus, kas nebūs jāmaina ik pēc pusgada.

6. Laiks sev

Vai jūs esat pastāvīgi aizņemts un jums neatliek laika atpūsties vai nodarboties ar saviem hobijiem? Centieties mazliet piebremzēt un parūpējieties par sevi. Ja esat kaislīgs grāmatu lasītājs, izveidojiet mājās lasīšanas stūrīti, kas ļaus jums atvilkt elpu ikdienas steigā. Varat arī palutināt sevi ar relaksāciju vannā, papildinot to ar vannas bumbu, smaržīgām svecēm un sejas masku.

7. Iemācīties gatavot ēst

Vai jūsu biežākā ēdienreize ir sviestmaize ar desu un jūsu kulinārijas prasmes aprobežojas ar olu kulteni? Ēdiena pagatavošanai nav jābūt sarežģītam procesam, ja jūsu virtuve ir aprīkota ar augstas kvalitātes traukiem un piederumiem, kas lielāko daļu darba paveiks jūsu vietā. Bonami jūs atradīsiet virtuves rīkus, traukus un citus praktiskus virtuves piederumus, kas ļaus jums ātri un vienkārši pagatavot pārsteidzošus gardumus.