Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Saņemt atlaidi →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Grāmatu plaukta pavasara pārvērtības

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Pēdējos gados grāmatu plaukts ir kļuvis par oriģinālu interjera dizaina elementu. Tajā var turēt ne tikai grāmatas, bet arī citus priekšmetus. Ja dekorus izvēlēsieties racionāli, iegūsiet labi izstrādātu stilu un krāsu kombināciju, ko varēsiet mainīt pēc vajadzības.

Ņemot vērā, ka pavasaris ir klāt, mēs jums sniegsim padomus, kā izmantot dekorus, lai grāmatu plaukts izskatītos gaišāks.

Pavasara dekori grāmatu plauktam

Grāmatu plauktu var izrotāt ar dažādiem dekoriem. Mēs izvēlējāmies krāsainu pulksteni, nelielu spoguli, dizaina svečturus, aromātiskās sveces un podus ar ziedošiem augiem.

Ja esat galda spēļu entuziasts, noteikti daļu grāmatu plaukta varat izrotāt ar spēlēm. Grāmatu plaukts kā spogulis atspoguļo to, kas jums visvairāk patīk. Tas pats attiecas, piemēram, uz suvenīriem no ceļojumiem un citiem priekšmetiem.

PADOMS: grāmatas lieciet vertikāli un horizontāli. Vairāk grāmatu var salikt, ja tās novietotas vertikāli, toties horizontāli tās izskatīsies interesantāk. Pēc tam uz šīm grāmatu kaudzēm var novietot oriģinālus rotājumus.

Izgaismojiet grāmatu plauktu ar pasteļtoņiem

Grāmatu plauktam nav pārāk jāizceļas, taču tas nenozīmē, ka tam vajadzētu būt arī garlaicīgam. Gluži otrādi! Nebaidieties no dažādiem krāsainiem rotājumiem. Tie izgaismos visas telpas interjeru un sniegs jums enerģiju un pozitīvu noskaņojumu ikreiz, kad nāksiet pēc kādas no savām iecienītākajām grāmatām.

Pavasarim ir raksturīgi pasteļtoņi, ko var redzēt kokos un ziedošajos augos, kad dodaties pastaigā dabā. Tāpēc ļaujiet īpaši izcelties maigajiem sārtajiem, zaļajiem, dzeltenajiem un zilajiem toņiem.

PADOMS: jūs varat graciozi savienot savu interjeru ar pavasarīgi noskaņoto grāmatu plauktu, uz galda novietojot vāzi ar svaigiem pavasara ziediem, piemēram, tulpēm, narcisēm vai hiacintēm.

Papildiniet grāmatas ar mākslu

Piešķiriet savam grāmatu plauktam personisku noskaņu un iekļaujiet tajā mākslas darbus. Izvēlieties gleznu vai statueti un iekļaujiet to savu grāmatu plauktu mozaīkā. Pavasarim ir raksturīgi ziedu motīvi, tāpēc izvēlieties gleznu, kas atspoguļo šo dzīvespriecīgo gadalaiku.