15% atlaide visām gultām ar kodu NAKTS15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visām gultām ar kodu NAKTS15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Dīvāns romantiskajā stilā

Iekārtot dzīvojamo istabu romantiskā stilā tā, lai tā radītu maigu, bet nepārspīlētu iespaidu, var būt diezgan sarežģīti. Un, tā kā dīvāns bieži vien ir visspilgtākais istabas elements, ieteicams sākt ar tā izvēli.

Dosimies ciemos pie ungāru blogeres Pastellmamas, kura sniegs jums padomus, ar kuras formas, krāsas un materiāla izvēli noteikti nevar kļūdīties.

Pēc kādiem kritērijam izvēlējāties dīvānu?

Es vēlējos tādu, kas nebūtu pārāk uzkrītošs, bet gan elegants un stila ziņā pārlaicīgs. Mums ir divi mazi bērni, tāpēc es gribēju, lai dīvāns būtu pietiekami ietilpīgs, jo mums patīk kopā lasīt pasakas.

Man uzreiz iepatikās šis modelis no Bobochic. No pirmā acu uzmetiena tas izskatās klasisks, taču dubultie roku balsti un koka kājas piešķir tam rotaļīgumu.

Kas bija vissarežģītākais, izvēloties dīvānu?

Es ilgi vilcinājos, izvēloties pārvalka materiālu un krāsu, taču bet galu galā esmu ļoti apmierināta. Tas ne tikai izskatās skaisti, bet ir arī viegli tīrāms.

Vai jums ir kādi padomi dīvāna izvēlē?

Visiem, kas plāno iegādāties jaunu dīvānu, es ieteiktu vispirms izmērīt savas durvis. Es redzēju dažus skaistus dizaineru dīvānus, kas netiktu tālāk par mana mājokļa ieejas durvīm.

Bonami padomi, kā iekārtot dīvānu romantiskā stilā

Iedvesmojieties no mūsu ieteikumiem un padomiem, kā izvēlēties dīvānu un aksesuārus, lai panāktu smalkjūtīgu izskatu interjerā.

1. Romantiskā stila nianses

Lai iekārtotu romantisku interjeru, jau no paša sākuma ir jāizlemj, kurā virzienā dodaties. Vai jums patīk greznāks dizains? Vai tomēr dodat priekšroku vienkāršākam, bet mājīgam lauku stila noskaņojumam?

Pirmajam variantam lieliski noderēs mīkstie dīvāni uz greznām kājām. Ja vēlaties panākt lauku stila noskaņu, izvēlieties tradicionālākas, kuplas formas dīvānus ar platām, noapaļotām atzveltnēm un lieliem, ērtiem spilveniem.

2. Materiāla un krāsas izvēle

Romantiskos interjeros parasti galveno lomu spēlē neitrālas krāsas, piemēram, krēmkrāsa, balta un pelēka. Taču, ja vēlaties atdzīvināt savu interjeru, nebaidieties eksperimentēt. Lieliski izskatīsies arī pasteļtoņi – sārti, dzelteni, zili un zaļi toņi. Tikai izvairieties no piesātinātām krāsām – tām vajadzētu parādīties tikai kā akcentam.

Ja vēlaties ko drosmīgāku, jūs varētu piesaistīt samta vai velveta pārvalki. To tekstūra piešķirs dīvānam unikalitāti.

3. Pievērsiet uzmanību aksesuāriem

Izvēlieties spilvenus un pledus ar maigiem ziedu motīviem pasteļtoņos. Lieliski izskatīsies arī adīti vai mežģīņu auduma aksesuāri. Ja jums padodas rokdarbi, varat uz vienkrāsaina pārvalka ar rokām izšūt dažus ziedus – tādējādi iegūsiet oriģinālu aksesuāru, kuram būs pavisam cita vērtība nekā tad, ja tas būtu nopirkts.

Vairāk iedvesmas