Līdz pat 15% atlaide vannas istabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

5 padomi stilīga ziņojumu dēļa izveidošanai

Ziņojumu dēlis jeb noskaņojuma kolāža ("moodboard") ir kļuvusi par populāru mūsdienu risinājumu dienas organizēšanai un iedvesmas rašanai. Ja arī jūs vēlaties padarīt savas dienas produktīvākas, smelieties iedvesmu no mums un izgatavojiet ziņojumu dēli pēc mūsu padomiem.

Sludinājumu dēlis atbilstoši jūsu stilam

Vispirms izvēlieties ziņojumu dēli, kas atbilst jūsu darba telpas stilam. Ir pieejami dažādi veidi: sākot ar režģiem un beidzot ar magnētiskām vai klasiskajām korķa tāfelēm.

Aksesuāri, kas padarīs jūsu ziņojumu dēli funkcionālāku

Papildiniet savu ziņojumu dēli ar dažādiem papildu aksesuāriem, piemēram, āķiem vai pavisam nelielu grozu, kurā turēt mazākus priekšmetus (pildspalvas, zīmuļus utt.).

Lampiņu virtenes stilam un atmosfērai

Ja savam ziņojumu dēlim un darba stūrim vēlaties piešķirt mājīgumu un radošumu, papildiniet to ar lampiņu virtenēm. Tas radīs īpaši patīkamu noskaņu.

Neaizmirstiet par augiem

Augi piešķirs jūsu ziņojumu dēlim svaigu enerģiju. Zaļā krāsa labvēlīgi iedarbojas arī uz nogurušām acīm. Varat izvēlēties arī mākslīgos ziedus un augus.

Neierobežojiet savu radošumu

Vai jūsu iztēle ir tik plaša un plānu tik daudz, ka jums šķiet, ka ar vienu dēli vien nepietiks? Tad izvēlieties ziņojumu dēli, kuru var viegli paplašināt. Tas jums palīdzēs raisīt vairāk domu un motivēs strādāt pie nākotnes projektiem.