Bonami dienas: –15% pilnas cenas precēm | Kods: BONAMIDIENAS15 →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Universal

Universal ir vadošais Spānijas paklāju zīmols, kas tirgū darbojas kopš 1983. gada. Ar vairāk nekā 35 gadu pieredzi, pārdomātu ražošanas procesu un stingru noteikumu ievērošanu uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes izstrādājumus, kas palīdzēs jums izveidot atšķirīgu un ērtu telpu, ņemot vērā jūsu individuālo gaumi.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties Universal

Zīmols Universal ir iemantojis popularitāti visā pasaulē, pateicoties rūpīgai pieejai visiem ražošanas procesa posmiem un uzmanībai pat pret visniecīgākajām detaļām. To papildina zīmola apņemšanās nodrošināt kvalitāti un dizainu. Izmantotie materiāli tiek rūpīgi atlasīti četrās valstīs – Spānijā, Turcijā, Indijā un Beļģijā.

Rūpīgs ražošanas process
Pateicoties mūsu pašu ražošanas sistēmai, mūsdienīgām iekārtām un plašām ražošanas un uzglabāšanas telpām, tiek nodrošināta pilnīga katra procesa posma kontrole, lai garantētu augstu kvalitāti.

Pārdomāta un inovatīva pieeja
Zīmols Universal ļoti rūpīgi izvēlas materiālus. Ciešā sadarbībā ar dizaineriem un tehniskajiem speciālistiem Universal pastāvīgi ievieš jauninājumus, lai saglabātu savu produktu atbilstību mūsdienu tendencēm.

Ar rūpēm par veselību un dabu
Zīmols stingri atbilst Eiropas REACH regulai, kas nodrošina veselības aizsardzību. Pateicoties pilnīgai ražošanas laikā radušos atkritumu kontrolei un otrreizējai pārstrādei, tiek samazināta ietekme uz vidi.

Filtri un šķirošana
Bonami Days
Sērija
Cena
Pieejamība
Jaunumi
Filtri un šķirošana
Cena
Pieejamība
Piedāvājuma veids
Rādīti 48 no 1803 produktiem