Stilīgi dīvāni lieliem un maziem mājokļiem

Vai meklējat jaunu dīvānu? Gūstiet iedvesmu no mūsu dīvānu klāsta gan mazākiem, gan plašākiem mājokļiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties klasiskus un mierīgus toņus vai spilgtas, rotaļīgas krāsas, mēs palīdzēsim izvēlēties jūsu sapņu dīvānu. ♥

Ideālā krāsa un izmērs

Beidzot atradāt savu ideālo dīvānu, bet krāsa vai izmēri tomēr nav jums piemēroti? Nereti zīmola kopējā piedāvājumā atradīsiet vairākus dažādus variantus tieši tam modelim, kas jums iekritis sirdī, tāpēc pievērsiet uzmanību visām krāsu un izmēru iespējām, ko piedāvā ražotājs.

Vienā kolekcijā bieži vien var atrast visu, sākot no atzveltnes krēsliem un beidzot ar divvietīgiem un plašiem U veida dīvāniem, kas palīdz ērti saskaņot viesistabu.

Apburošais samts

Elegantais un taustei tīkamais samts piešķirs jūsu viesistabai unikalitāti un komfortu.

Ir pieejama diezgan plašs samta dīvānu klāsts. Zīmols "Ghado" piedāvā pat vairākas dažādas samta dīvānu kolekcijas, tāpēc jūs varēsiet izvēlēties dīvānu ne tikai pēc vēlamās krāsas, bet arī pēc vēlamās formas vai izmēra.

Modernais minimālisms

Formu vienkāršības un pielāgojamības dēļ minimālisma dīvāni ir populāra izvēle klientu vidū. ♥

Tie lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Tos var viegli atjaunot un atsvaidiznāt ar rotaļīgiem spilveniem un kāju soliņu kontrastējošā krāsā.

Iedvesmojoties no skandināvu minimālisma un aplūkojiet kvalitatīvā zīmola "Scandic" dīvānus.