Līdz pat 15% atlaide vannas istabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Sits

Sits zīmolam ir viens mērķis, un tas ir klientu ērtība. Viņi lepojas ar kvalitatīviem izstrādājumiem, kurus var izmantot daudzus gadus. Zīmola vēsture aizsākās 1993. gadā, kad toreizējais ģimenes uzņēmums kļuva par zīmolu, kas ir daļa no daudzu mājokļu interjeriem. Pateicoties Sits neatlaidībai, šodien vairāk nekā 20 Eiropas tirgos ir pieejams plašs dīvānu un krēslu klāsts.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties zīmolu Sits

Sits ir atzīts zviedru zīmols ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. To ražoto produktu klāstā ir klasiski un izvelkami dīvāni, stilīgi krēsli un citi produkti. Sits izstrādājumus raksturo maksimāls komforts, augsta kvalitāte un skandināvu stils.

30 gadi tirgū
Uzņēmums kopš tā dibināšanas ir veicis garu ceļu. No ražotnes, kurā strādāja tikai daži darbinieki, tagad tas ir spēcīgs un stabils uzņēmums, kura produktus pērk klienti Eiropā, ASV un Kanādā.

Amatniecības ražošanas tradīcijas
Visas Sits mēbeles ir ražotas Eiropā. Uzņēmums apvieno mūsdienīgus ražošanas procesus ar tradicionālo amatniecību, lai nodrošinātu nevainojamu rezultātu.

Saudzība pret dabu
CO2 emisiju samazināšana, ieguldījums zaļajā enerģijā, okeāna plastmasas atkritumu otrreizēja pārstrāde dažu apdares audumu ražošanā. Sits zīmols liek uzsvaru uz pārdomātību un ilgtspējīgu ražošanu.

Preces pēc kategorijas

Filtri un šķirošana
Pieejamība
Cena
Piedāvājuma veids
Filtri un šķirošana
Cena
Pieejamība
Piedāvājuma veids
Rādīti 23 no 23 produktiem