15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

4 padomi kā gudri un efektīvi sakārtot māju

Netērējiet lieki laiku rūpējoties par kārtību mājās. Mēs esam sagatavojuši jums dažus padomus un ieteikumus noderīgiem palīglīdzekļiem, kas palīdzēs jums ērtāk tīrīt, uzglabāt pārtiku un dzīvot ilgtspējīgāku dzīvesveidu. ♥

Padoms Nr. 1: Gudra kārtošana

Ērti lietojami organizatori, labi iekārtots pieliekamais un gudri sakārtoti plaukti un skapīši ietaupīs jums daudz laika ikdienā. Un neaizmirstiet pie ledusskapja pielikt darāmo darbu sarakstu, lai negadītos ko aizmirst un viegli varētu sekotu līdzi visam, kas vēl jāizdara.

Padoms Nr.2: Virtuves palīgi veselīgai ēst gatavošanai un pārtikas uzglabāšanai

Pareizi izvēlēti virtuves palīgi palīdzēs jums ietaupīt gan laiku, gan rūpes, ļaujot viegli un ātri pagatavot veselīgus ēdienus savai ģimenei. Uzglabājiet iepriekš sagatavotas uzkodas stilīgās un praktiskās pārtikas uzglabāšanas kastēs, uz kurām varēsiet vienmēr paļauties.

Vairs nekādu lieku atkritumu

Izmantojiet savus ikdienas dabīgos atkritumus, lai ražotu augstas kvalitātes organisko mēslojumu saviem augiem. ♥

Padoms Nr. 3: Sakārtojiet telpas

Neļaujiet, lai doma par tīrīšanu visas dienas garumā jūs iebiedē. Sadaliet darbus pa dienām un telpām, lai tīrīšana ritētu raitāk un tai nebūtu jāvelta visa diena.

Piedomājiet arī par izvēlēto mēbeļu praktiskumu. Ja izvēlēsieties slēgtus skapjus, kumodes un uzglabāšanas grozus, tad jums nebūs katru dienu jāslauka putekļi.