Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Minimālistisks interjers dabīgos toņos

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Šoreiz pārvērtības tika veiktas kādas trīs cilvēku ģimenes mājoklī, kur dzīvo māte ar diviem bērniem.

Ļaujiet čehu dizaineru Jaroslavas Hajkovas un Hanas Šmejkalovas jauniekārtotajam dzīvokļa interjeram dabīgajā stilā jūs iedvesmot!

Dabīgie toņi, kas neiziet no modes

Jau tika sākta mājas atjaunošana, taču iekšējais remonts tā arī netika pabeigts. Vannas istaba jau ir diezgan novecojusi, un pirmais stāvs ir mēbelēts galvenokārt ar lietotām mēbelēm.

Jana, dzīvokļa īpašniece, tāpēc cerēja, ka dizaineri palīdzēs viņai izveidot tīru un gaisīgu telpu.

Dizaineru uzdevums bija izveidot vienkāršu, minimālistisku, gandrīz pārlaicīgu telpu ar dabīgām krāsām un motīviem.

Minimālistiska dzīvojamā telpa

Renovācija galvenokārt skāra virtuvi, dzīvojamo un ēdamistabas zonu. Lai radītu plašāku telpu, dizaineri lika nojaukt arī vienu sienu.

Mūsdienīgu raksturu virtuvei galvenokārt piešķir baltie skapīši un gaišā koka elementi.

Dzīvojamās zonas centrālais motīvs bija fototapete ar dabas tematiku, kas tika ierāmēts ar koka imitācijas līstēm. Dizaineri papildināja dabīgo stilu ar dekoriem, apgaismojumu un rotangpalmas krēsliem. Tādējādi zaļā krāsa caurvij visu interjeru, ne tikai pateicoties fototapetei, bet arī dzīvajiem augiem.

Lielākais elements ir dīvāns, kas ar savu krāsu apvieno visu telpas dizainu un krāsu. Dīvāna sēdvietu izvietojumu var mainīt, tāpēc tas piedāvā dažādas novietojuma iespējas.

Jaunais vinila grīdas segums padara visu interjeru vienotu un saskaņotu.

Dzīvojamā zona pirms pārvērtībām

Dzīvojamā zona pēc pārvērtībām

Mājas birojs bēniņos ar piparmētru zaļām sienām

Bēniņos dizaineri izveidoja mājīgu biroju. Par pamatu viņi izvēlējās lielāko daļu mēbeļu baltā krāsā, kas telpai nodrošināja vizuālu plašumu. Baltā krāsa tika papildināta ar svaigu piparmētru zaļu krāsu, ko dizaineri izmantoja uz divām pretējām slīpajām sienām.

Viņiem izdevās dažos kvadrātmetros iespiest plašu darba galdu un lasīšanas stūrīti, ko veidoja augsts grāmatu plaukts un saliekams krēsls.

Dekori, rotangpalmas paklājs un lampas pēc tam palīdzēja radīt relaksējošu vietu darbam un atpūtai.

Melnā un baltā elegance vannas istabā

Pārvērtību laikā tika nomainīti durvju rāmji, kas tika papildināti ar baltām matētām durvīm ar melnu rokturi. Interjerā parādījās vairāki melni aksesuāri. Piemēram, melnais sols priekšnamā ir praktisks un elegants papildinājums.

Pilnībā atjaunota arī vannas istaba. Dizaineri izvēlējās grīdas segumu ar pelēkām akmens flīzēm, ko saskaņoja ar melnu izlietni un melnu veļas mašīnu. Pēc tam dizaineri atbrīvojās no dušas kabīnes, tā vietā iekārtojot vannu.

Viņiem izdevās sasniegt savu mērķi: izveidot pārlaicīgu, minimālistisku un gaisīgu telpu, kas ģimenei sniegs enerģiju un liks smaidīt katru reizi, kad viņi atgriezīsies mājās.

Priekšnams un vannas istabu pirms pārvērtībām

Priekšnams un vannas istabu pēc pārvērtībām

Pārvērtību autori

Par šī interjera pārvērtībām bija atbildīgas čehu dizaineres Jaroslava Hajkova un Hana Šmejkalova.