Līdz pat 20% atlaide skandināvu stila precēm | Ietaupiet jau tagad →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Mājoklis ar vintāžas stila pieskārienu

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Pēc dažādiem dzīves apstākļiem un notikumiem Jana nolēma, ka ir pienācis laiks pievērsties viņas mājokļa iekārtošanai. Ielūkojieties šajās mājokļa pārvērtībās, kurās dizaineri centās iekļaut arī vintāžas stila elementus.

Moderns interjers ar lauku pieskārienu

Jana lēnam sāka atjaunot savu veco māju – viņa sāka ar dzīvojamo istabu, kuru viņai palīdzēja pārveidot draugi. Taču kopš tā laika mājā nekas nav mainījies. Viss ir vecs un pamazām nolietojies.

Tāpēc viņa cerēja, ka dizaineri palīdzēs viņai iekārtot jauku un mājīgu interjeru. Tāpēc ne tikai dzīvojamo istabu un virtuvi, bet arī guļamistabu un priekšnamu gaida būtiskas pārmaiņas.

Vara un neitrāli toņi

Vara krāsa kļuva par visu interjeru savienojošo elementu. Dominējošā ir dzīvojamās istabas sienu krāsa. Dizaineri ar to noteica krāsu paletes pamatu, ko papildināja ar neitrāliem un pieklusinātiem toņiem.

Lai piešķirtu interjeram gaisīgumu, dizaineri izvēlējās vienkāršas un smalkas mēbeles. Tāpēc viņi izvēlējās krēslus vai statīvus uz metāla pamatnes. Kumodēm, galdiem vai grāmatu plauktiem viņi izvēlējās gaiša koka imitāciju.

Tā kā dīvāns aizņēma lielāko daļu dzīvojamās istabas platības, viņi izvēlējās dīvāngultu gaiši pelēkā tonī. Tā nodrošina gan uzglabāšanas vietu, gan ērtu vietu gulēšanai.

Viņi telpu padarīja mājīgu ar apaļu paklāju un dažiem spilveniem rūsas krāsā.

Dzīvojamā istaba pirms pārvērtībām

Dzīvojamā istaba pēc pārvērtībām

Virtuve ar vintāžas stila pieskārienu

Virtuvei bija nepieciešamas būtiskas pārmaiņas. Līdz šim tur nebija ne ūdens, ne kanalizācijas. Tāpēc dizaineru uzdevums bija iekārtot praktisku un estētisku telpu.

Un tā kā šajā interjerā savienojošs elements ir vara krāsa, dizaineri to šeit iestrādāja izlietnes krānā, lustrās un pat sienas pulksteņa dizainā.

Cits pārsteidzošs virtuves elements bija vintāžas stila flīzes, ko viņi saskaņoja ar minimālisma stila virtuves skapjiem pelēkā krāsā.

Jaunā vinila grīda ar pelēku ozolkoka imitāciju, kas saskan ar koka darba virsmām, arī veidoja vienotu izskatu.

Virtuve pirms pārvērtībām

Virtuve pēc pārvērtībām

Eleganta guļamistaba un priekšnams

Dizaineri guļamistabu pārsvarā ieturējuši pelēkā krāsā, taču arī šeit viņi ir iekļāvuši elementus vara krāsā – lampu un divas abstraktas gleznas, kas tapušas pēc viesistabas nokrāsošanas.

Lai piešķirtu interjeram siltu noskaņu, viņi tam pievienoja mākslīgās ādas krēslu konjaka brūnā krāsā, oranžas krāsas spilvenus un apaļu, brūnu paklāju.

Šajā gadījumā viņi izvēlējās vienkāršu gultu ar pelēku polsterētu galvgali, metāla galdu un baltu kumodi ar gaiša koka elementiem. Toties virs kumodes tika novietots apaļš spogulis.

Dizaineriem izdevās pārveidot veco mājokli un ienest tajā modernas vēsmas.

Pārvērtību autori

Par šī interjera pārvērtībām bija atbildīgas čehu dizaineres Jaroslava Hájkova un Hana Šmejkalová.