15% atlaide visām gultām ar kodu NAKTS15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visām gultām ar kodu NAKTS15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Mājoklis ar industriālā stila pieskārienu

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Šajā mājoklī agrāk dzīvoja kāds čehu pāris – Jaromirs un Libuška, taču diemžēl Jaromirs decembrī saslima un devās aizsaulē un Libuška dzīvoklī palika viena. Vēl pirms tam Jaromirs bija iepazinies ar dizaineriem Zuzanu un Viktoru, kuriem viņš nodeva idejas mājokļa atjaunošanai.

Iedvesmojieties no šīm pārvērtībām, ko veica dizaineri Zuzana Šubertova un Viktors Čikošs.

Atvērta un gaisīga telpa

Jaromirs un Libuška savulaik dzīvoja pirmajā stāvā. Vēlāk viņi nolēma, ka pirmajā stāvā iekārtos vecāka gadagājuma cilvēkiem draudzīgāku dzīvojamo telpu, bet augšstāvu atstās Libuškas meitai.

Izrādot cieņu Jaromiram, dizaineri nolēma pieturēties pie viņa idejām par plānojumu un dizainu. Rezultātā tika radīts interjers ar industriālā stila pieskaņu un melniem elementiem.

Industriālā stila pieskāriens un akcenti

Melnā, pelēkā un baltā krāsu palete, ko dizaineri apvienoja ar gaišu koku, metāla elementiem un akmens apšuvumu, kļuva par visa pirmā stāva vienojošo elementu. Tas lika pamatus interjeram ar industriāla stila pieskārienu.

Lai interjers neizskatītos garlaicīgs, dizaineri to atsvaidzināja ar koši dzeltenu dīvānu, ko var viegli pārveidot par ērtu divguļamo gultu. Ērtai lietošanai dizaineri paļāvās uz minimālistisku melnas krāsas kafijas galdiņu komplektu.

Baltie drēbju skapji un kumodes ar ādas rokturiem snieg daudz vietas glabāšanai. Spilveni, pleds un novatoriskās metāla vāzes rada mājīguma sajūtu.

Pirmais stāvs pirms pārvērtībām

Pirmais stāvs pēc pārvērtībām

Vienkāršībā apslēpts skaistums

Dizaineri saglabāja telpas stilu arī virtuves stūrī. Melnbaltā līnija kombinācijā ar gaišo koka paneli izskatās ļoti moderni un sakārtoti – palīdz panākt arī iebūvētā sadzīves tehnika.

Izvietojot krēslus pret akmens sienu, dizaineri atdalīja virtuvi no viesistabas. Arī šajā gadījumā viņi deva priekšroku vienkāršībai. Krēsliem un galdam viņi izvēlējās elegantu formu, klasisku skandināvu dizainu, kā arī baltas krāsas un gaiša koka kombināciju.

Dizaineri arī parūpējās par pareiza apgaismojuma izvēli, tāpēc virs ēdamgalda ir vairākas starmešu veida griestu lampas un interesanta lustra.

Melnā krāsa kā vienojošais elements

Arī jaunajā vannas istabā par vadmotīvu kļuva melnā krāsa. Tā parādās ne tikai sanitārajās ierīcēs, bet arī aksesuāros – dvieļu turētājā, dozatoros un izgaismotajā spogulī.

To visu papildināja flīzes un pelēka betona imitācija, kas lieliski iederējās kopējā interjerā.

Industriālo stilu uzsvēra arī metāla durvju rāmis ar bīdāmām durvīm un ieejas zonā izvietotais mēteļu pakaramais statīvs.

Vannas istaba un priekšnams pirms pārvērtībām

Vannas istaba un priekšnams pēc pārvērtībām

Pārvērtību autori

Dizaineri Zuzana Schubertova un Viktors Čikošs bija atbildīgi par šī interjera pārvērtībām.