Bonami dienas: –15% pilnas cenas precēm | Kods: BONAMIDIENAS15 →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Mājokļa pārvērtības skandināvu stilā

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Iedvesmojieties no šīs nedēļas pārvērtībām skandināvu stilā. Dzīvoklis tika īpaši pielāgots ģimenei ar četrus gadus vecu meitu.

Viegla piekļuve ar ratiņkrēslu

Kad pāris pārcēlās uz savu pašreizējo dzīvokli, viņi nebija paredzējuši, ka tas būs jāpielāgo meitas vajadzībām. Lielākais sarežģījums viņiem ir šaurās durvis un atšķirīgais grīdas augstums. Tas apgrūtina pārvietošanos ar ratiņkrēslu.

Tāpēc viņi cerēja, ka dizaineri palīdzēs viņiem izstrādāt dzīvokli, kas ir ne tikai mājīgs un praktisks, bet, pats galvenais, pieejams viņu meitai.

Tātad būtiskas pārmaiņas bija paredzētas ne tikai dzīvojamā istabā ar tai pievienoto virtuvi, bet arī priekšnamā un bērnu istabā.

Jaunā un vecā apvienojums

Dizaineri, veidojot dzīvojamo istabu, ir ievērojuši pamatkrāsu paleti, ko veido baltā krāsa un krēmkrāsa. To papildina nomierinošs gaiši zils tonis.

Vispirms viņi interjeru apvienoja ar gaišu krāsu, padarot to gaišāku un piešķirot gaisīguma sajūtu. Pēc tam viņi ievietoja skandināvu stila mēbeles, krēslu un atjaunotu kafijas galdiņu retro stilā.

Un pat smilškrāsas stūra dīvāna izvietojums bija pārdomāts. Tas ne tikai nodrošina pietiekami daudz vietas atpūtai, bet arī bez piepūles atdala dzīvojamo zonu no ēdamzonas. Par mājīgu sajūtu parūpējās dekori, spilveni un gaišais paklājs ar grafisku rakstu. Turklāt dizainere šo telpu paspilgtināja ar gleznu, ko viņa pati uzgleznoja ģimenei.

Telpas eleganci uzsvēra garie aizkari un apzeltītās lustras.

Dzīvojamā istaba pirms pārvērtībām

Dzīvojamā istaba pēc pārvērtībām

Apvienota dzīvojamā zona

Dizaineri panāca plašāku virtuvi, pārceļot ēdamistabu uz dzīvojamo istabu, kā arī paplašinot priekšnamu un izveidojot vienotu grīdu.

Tika izvēlēti smilškrāsas virtuves skapīši apvienojumā ar koka imitāciju, cenšoties izmantot visu telpu līdz pat griestiem. Pēc tam dizaineri izmantoja virtuves skapīšos iebūvētu sadzīves tehniku un vienkāršas mēbeles, lai telpai piešķirtu retro noskaņu.

Lielākiem pulcēšanās pasākumiem ģimene novērtēs ēdamistabas galdu minimālisma stilā, ap kuru dizaineri izkārtoja četrus krēslus. Visam akcentu piešķīra trauki tirkīzzilā krāsā.

Virtuve pirms pārvērtībām

Virtuve pēc pārvērtībām

Bērnu istaba pasteļkrāsās

Dizaineri pārvērta bērnu istabu par mājīgu telpu ar lielu skapi un paaugstinātu gultu, lai meitenei būtu vieglāk pārvietoties.

Ja mēbelēm viņi izvēlējās baltu krāsu, tad pārējā telpā galvenokārt izmantoja pasteļrozā un tirkīzzilu krāsu. Dekoratīvie spilveni vai sēžammaisi rada īpašu akcentu.

Neiztikt arī bez pārvērtībām priekšnamā. Papildus durvju nomaiņai un sienu krāsošanai baltā krāsā dizaineri pievienoja vienkāršu kurpju plauktu un dīvāniņu. Telpai izsmalcinātību piešķīra pelēkās tapetes, zeltītais spogulis un vienkāršs mēteļu pakaramais.

Pateicoties abu dizaineru entuziasmam, dzīvoklis tika pārveidots par vietu, kur ģimenei ērti dzīvot.

Pārvērtību autori

Čehu dizaineri Lucie Volfová un Jakub Jakubec bija atbildīgi par šīm interjera pārvērtībām.