Bonami dienas: –15% pilnas cenas precēm | Kods: BONAMIDIENAS15 →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Linen Tales

Ģimenes zīmols Linen Tales nodarbojas ar augstākās kvalitātes mājas tekstilizstrādājumu ražošanu no klasiskā lina materiāla. Sākotnēji pelēkais un raupjais audums ir ieguvis krāsu, kas atbilst mūsdienu dzīves prasībām. Visi izstrādājumi tiek ražoti Lietuvā, ievērojot visaugstākos iespējamos standartus, lai nodrošinātu praktiskumu un vienlaikus vizuālo pievilcību.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties Linen Tales

Vienkāršība, atbildība un nerimstoša vēlme pilnveidoties. Tās ir pamatvērtības, ko Lietuvas zīmols Linen Tales atspoguļo visos savos produktos. Plašajam mājas tekstilizstrādājumu klāstam ir raksturīgs minimālisma stils bez liekiem dekoriem.

Ilgtspējība
Ilgtspējība un ekoloģiskums tiek ņemti vērā visā ražošanas procesā, sākot ar ilgtspējīgu audumu izvēli, atkritumu samazināšanu līdz minimumam, vietējo ražošanu un iepakojuma materiāliem.

Augsta kvalitāte
Linen Tales rūpējas par to, lai izstrādājumi būtu ne tikai skaisti, bet arī izturīgi. Pateicoties pārlaicīgajam dizainam, augstas kvalitātes izstrādājumi nekad nenovecos un kalpos vairākām paaudzēm.

Daudz dažādu kombināciju
Gultas veļa ir veidota tā, lai atsevišķus elementus varētu viegli kombinēt savā starpā. Ļaujiet vaļu savai iztēlei un izveidojiet sev piemērotāko kombināciju.

Filtri un šķirošana
Bonami Days
Sērija
Cena
Pieejamība
Jaunumi
Filtri un šķirošana
Cena
Pieejamība
Rādīti 48 no 808 produktiem