15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

Kā sagatavot mājokli viesu uzņemšanai

Līdz ar rudens laikapstākļiem arvien biežāk mājās viesojas draugi un radinieki, kas visbiežāk kulmināciju sasniedz Ziemassvētku laikā. Bet kā sagatavot un iekārtot mājokli, lai šīs ciemošanās noritētu pēc iespējas ērtāk jums un jūsu viesiem?

Mums ir daži padomi, kā iekārtot jūsu mājokli tā, lai viesi pie jums justos kā mājās, neatkarīgi no tā, vai viņi pie jums uzturas vienu vai vairākas naktis.

1. Kur nosēdināt visus viesus?

Satraucaties, ka jūsu dīvāns ir pārāk mazs visiem viesiem, bet tajā pat laikā noteikti neplānojat iegādāties lielāku?

Atrisiniet šo dilemmu, izmantojot vieglus un pārnēsājamus krēslus un pufus. Ikdienā tos varat novietot bērnistabā vai priekšnamā, vai izmantojat tos kā ērtu uzglabāšanas vietu dzīvojamā istabā.

2. Izguldīšana

Vai jūs vēlētos uzaicināt savus tuviniekus ciemos brīvdienās, bet jums nav atsevišķas viesu istabas? Sagatavojiet ērtu divguļamo gultu savā viesistabā. Izmantojiet stilīgos maināmos dīvānus vai matračus no "Karup Design", lai izveidotu mājīgu stūrīti saviem viesiem.

Priekšlikums: Maināmos matračus varat izmantot arī kā papildu sēdvietu viesiem.

3. Ļaujiet visiem justies kā mājās

Uzņemat ciemiņus uz vairāk nekā vienu nakti? Ļaujiet viņiem sajusties kā mājās. Sagatavojiet jauku sagaidīšanas komplektu ar smaržīgām ziepēm, halātu, dvieli un čībām. Mājīgāku noskaņu varat radīt ar aromātiskām svecēm, jaukām Ziemassvētku lampiņām vai mīkstu gultas pārklāju.

Izmantojiet ērtu gultas veļu un novietojiet vismaz divus dažādus spilvenus, lai viesis varētu izvēlēties sev ērtāko. Lai padarītu ciemošanos ērtāku, jūs varat iztukšot kādu atvilktni vai skapja daļu, lai viesis tur varētu uzglabāt savas drēbes un citas personīgās lietas.

4. Ēdamgalds ikdienai un svētkiem

Lielāko daļu laika Ziemassvētkos mēs pavadām pie galda, tāpēc ir vērts apsvērt iespēju ieguldīt salokāmā galda modelī. Ikdienā tas neaizņems pārāk daudz vietas, taču ģimenes svētkos pie tā varēs sasēsties visa ģimene. Ņemiet vērā, ka vienai personai pie galda ir jābūt vismaz 60 cm platai un 40 cm dziļai personīgajai vietai.

Ja nezināt, kā klāt galdu un kādi ir galvenie etiķetes noteikumi, tad iedvesmojaties no mūsu padomu raksta!

5. Praktiskie dizaina soli

Ko darīt, ja jums pietrūkst sēžamvietu? Ja nevēlaties iegādāties papildus krēslus tikai īpašiem gadījumiem, tad varat izvēlēties citu risinājumu.

Arī šajā gadījumā jūs varat paļauties uz stilīgiem pufiem, taču varat apsvērt arī iespēju iegādāties dizaina solu. Tas aizņems mazāk vietas, un, ja jums ir bērni, jūs varēsiet viņus visus sasēdināt uz viena sola.