15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

Kā izvēlēties paklāju virtuvei un ēdamistabai

Paklājs ēdamzonā? Bet protams! Tas padarīs telpu daudz mājīgāku, ērtāku un praktiskāku. Pareizie materiāli palīdzēs jums gan uzvarēt grūtajā cīņā pret netīrumiem, gan radīs patīkamu sajūtu staigājot basām kājām.

Iedvesmojieties no mūsu padomiem un izvēlieties jūsu virtuvei un ēdamistabai piemērotu modeli.

Īsi un blīvi paklāja sari garantēs izturību

Izvēloties paklāju virtuvei, pievērsiet uzmanību tā izturībai. To garantē modeļi ar augstu šķiedru blīvumu un īsiem sariem. Neaizmirstiet par neslīdošu gumijas paliktni jūsu virtuves paklājam uz flīzēm – galu galā drošība ir pirmajā vietā

Iebūvētajai virtuvei piemērota forma

Ja L tipa virtuves letei vairāk piemērots garens celiņa veida paklājs, tad virtuvei ar stūra leti un lielāku grīdas platību, piemērotāks būs taisnstūrveida paklājs. Izvēloties paklāja izmēru, ņemiet vērā pietiekamu attālumu no virtuves letes un vienmēr iecentrējiet to.

Krāsa pieskaņota mēbelēm

Ja sapņojat par izteiksmīgu paklāju ēdamistabā, tad izvēlieties galdam un krēsliem pieskaņotu toni. Vismaz vienai krāsai, kas parādās uz paklāja, ir jābūt redzamai istabā - šādā veidā interjers saglabās vienotu stilu. Labi izskatās arī vienkrāsaina toņu izvēle istabā, kad ēdamistabas mēbeļu un paklāja krāsa tiek izvēlēta pēc vienas krāsu gammas.

Raksti maskē traipus

Virtuvē un ēdamistabā labi iederēsies tumšāki un daudzkrāsaini paklāji, kuri labāk noslēps nejauši radušos traipus. Ja dodat priekšroku minimālisma stila interjeram, tad varat izvēlieties tumši sarkanu persiešu paklāju. Pelēks paklājs ar ģeometrisku rakstu papildinās modernu izkārtojumu.

Apaļš paklājs mājīgākam interjeram

Izvēlieties kādu no džutas, kaņepju vai jūraszāles modeļiem. It īpaši labi tie izskatīsies boho stila interjerā. Dažādi kontrasti telpā atstās gaumīgu iespaidu – gaišs paklājs labi izskatīsies uz tumšas grīdas un otrādi.

Atdaliet ēdamzonu ar paklāju

Ja izvēlaties likt paklāju zem ēdamgalda, tad noteikti atstājiet vietu krēslu atstumšanai - vismaz 60 cm katrā pusē no galda malām. Lai labāk saprastu paklāja izmērus, varat izmantot līmlenti un pielīmēt to pie grīdas vēlamā paklāja izmērā. Jūs ātri vien redzēsiet, kurš modelis jums derēs vislabāk.

Kvadrātveida vai apaļš paklājs?

Vai jums ir kvadrātveida ēdamistaba? Ar apaļu paklāju jūs noteikti nekļūdīsieties. Taču, ja telpa ir vairāk gareniska, tad tajā vislabāk izskatīsies taisnstūrveida paklājs. Papildus telpas lielumam ņemiet vērā arī galda formu. Apaļam galdam labāk piestāvēs apaļš paklājs un taisntūrveida paklājam vairāk piemērots būs taisntūrveida paklājs.

Vai jau zināt kādu paklāju vēlaties? Aplūkojiet mūsu plašo piedāvājumu.