Kā izvēlēties dāvanas visai ģimenei

Iva Baltaretu
Iva Baltaretu
Bonami Blogger

Jūs jau zināt, kā tas parasti notiek. Tētim viss ir, mammai neko nevajag, bet bērni turpretī ir sastādījuši veselu sarakstu ar savām vēlmēm. Kā izvēlēties piemērotāko dāvanu katram? Varbūt dāvināt visiem ko kopīgu? Neuztraucieties, mēs esam sagatavojuši jums dažus padomus, kas palīdzēs jums kļūt par ģimenes iemīļotāko Ziemassvētku vecīti.

Dāvanas vecākiem

Mēs jau zinam, ka vecāki vēlas tikai vislabāko savai ģimenei, bet bieži vien aizmirst par sevi. Palutiniet viņus ar kaut ko jauku, kvalitatīvu, ko viņi paši varbūt neatļautos pirkt. Padomājiet arī par to, kā viņiem patīk pavadīt brīvo laiku. Dažas idejas:

- laba kafija vai kafijas kanna
- smalkas vīna glāzes
- bārbekjū piederumi
- kvalitatīva gultas veļa
- luksusa steika nažu komplekts

Dāvanas vecvecākiem

Visvairāk jūs varat iepriecināt savus vecvecākus pavadot laiku ar viņiem un rūpējoties par viņu labsajūtu. Kā vecās skolas pārstāvji viņi novērtēs arī noderīgas un praktiskas dāvanas. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties, lai izvairītos no tradicionālām dāvanām, piemēram, čībām vai džemperiem. Šeit dažas idejas:

- kvalitatīvas segas
- dvieļi un dvieļu komplekts
- lina peldmēteļi
- dārzkopības piederumi
- dārzkopības tehnika

Dāvanas mazajiem

Bērniem patīk, ka ir vairākas rotaļlietas, no kurām izvēlēties. Protams, jūs varat izvēlēties kaut ko trokšņainu un spīdīgu, taču tas ātri vien apniks gan bērnam, gan vecākiem. Turklāt mēdz teikt, ka pārāk aktīvas rotaļlietas rada pasīvus bērnus un otrādi. Tāpēc iesakām izvēlēties kaut ko minimālistisku un netradicionālu, piemēram:

- puzles
- kaleidoskopi
- koka rotaļlietu komplekti
- papīra origami komplekti
- bērnu puzles

Dāvanas tantei un onkulim

Lai gan viņi ir svarīgi ģimenes locekļi, mēs bieži vien neredzam viņus tik bieži, cik vēlētos, un tāpēc nezinām visas viņu vēlmes un intereses. Mēs iesakām pajautāt viņu bērniem vai saviem vecākiem, kuri noteikti varēs jums kaut ko ieteikt. Ja neizdodas neko izdomāt, tad varat smelties idejas no mūsu universālā dāvanu saraksta un pielāgot to viņu gaumei. Dažas idejas:

- elegants trauku vai krūzīšu komplekts
- sveces un svečturi
- fotorāmis ar ģimenes fotogrāfiju
- stilīgs puķu pods
- dāvanu kartes

Dāvanas visai ģimenei

Vai jūsu kuplajā ģimenē ir tik daudz cilvēku, ka jūs pat nevarat atrast krēslu pie galda visiem, kur nu vēl nopirkt dāvanu katram? Šādā gadījumā vislabāk ir iegādāties vienu kopīgu dāvanu visai ģimenei, ko varēs izmantot visi ģimenes locekļi. Šeit būs dažas idejas:

- dāvanu kartes
- piekaramais dārza krēsls vai šūpuļtīkls
- kafijas automāts vai cita virtuves ierīce
- gramofons
- mīkstas segas, pledi un spilveni