Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Interjera pārvērtības: mājoklis lauku stilā

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Mājokļa sākotnējais iekārtojums nebija īpaši piemērots trīs sieviešu mājsaimniecībai, taču dizaineriem izdevās panākt šī mājokļa trīs iemītnieču vēlmes. Ielūkojieties un iedvesmojieties!

Mājoklis trim sievietēm

Mājā, ko Hanna mantoja no vecmāmiņas, ir četras mazākas istabas un virtuve. Pirms pārvākšanās uz dzīvi viņas brālis un viņa sieva palīdzēja Hannai veikt pamata remontdarbus. Viņi ne tikai parūpējās par jaunas elektroinstalācijas ierīkošanu, bet arī ieklāja flīzes.

Interjerā vēl bija nepieciešami nozīmīgāki remontdarbi. Īpaši svarīgi Hannai bija iekārtot istabas viņas meitām. Līdz šim viņas bija dzīvojušas vienā istabā, kas, ņemot vērā viņu vecuma starpību, nebija labi. Tāpēc viņa cerēja, ka dizaineri viņai palīdzēs mājokli iekārtot tā, lai tiktu ievērotas kā tīņu vecuma, tā piecus gadus vecās meitas vajadzības.

Tāpat tika pārveidota arī virtuve un tai pievienotā dzīvojamā istaba, kā arī gaitenis. Tādējādi dizaineri ir izveidojuši trīs jaunas, krāsu pilnas telpas, kas pielāgotas trīs dažāda vecuma sieviešu kārtas pārstāvēm.

Dzīvojamā istaba pirms pārvērtībām

Dzīvojamā istaba pēc pārvērtībām

Vienkāršība ar lauku pieskārienu

Lai interjers izskatītos viendabīgs, vispirms bija nepieciešams visās telpās vienādot grīdas. Dizaineri izvēlējās valriekstu koka imitāciju, kas tika izmantots arī uz galda virsmām. Viņu vīzija bija radīt elegantu interjeru ar lauku pieskārienu.

Tālāk viņi saskaņoja dzīvojamās istabas un ēdamistabas krāsu paleti. Kamēr dominējošā baltā krāsa uz sienām un lielākajām mēbelēm vizuāli paplašināja telpu, papildinošā brūnā un krēmkrāsa radīja stabilitātes un mājīguma sajūtu.

Tapetes ar smalku rakstu, krēsli, bufete un televizora galdiņš nodrošināja mērenu lauku stila devu, kas raksturīga blakus esošajai virtuvei, kura no viesistabas atdalīta ar bīdāmām durvīm.

Tīrības un gaisīguma sajūta

Virtuvē dizaineri izvēlējās gaišu "U" formas leti, kuras darba virsmai ir ozolkoka imitācija. Arī šajā gadījumā baltā krāsa palīdzēja padarīt interjeru gaišāku, kas telpai piešķīra arī tīrības un gaisīguma sajūtu.

Smalki profilētas durvis, elegantas flīzes un zaļganas tapetes uz sienas ap logu piešķīra virtuvei lauku noskaņu.

Harmonisku iespaidu veicināja arī neuzkrītošās modernās sadzīves tehnikas izvēle.

Virtuve pirms pārvērtībām

Virtuve pēc pārvērtībām

Guļamistaba jaunai dāmai

Dizaineri piepildīja vecākās meitas sapni un pārveidoja noliktavas telpu par guļamistabu. Tikai dažos kvadrātmetros izdevās izveidot elegantu meiteņu buduāru, tostarp skaistumkopšanas stūrīti ar tabureti. Lielais spogulis palīdzēja vizuāli paplašināt interjeru.

Visvairāk uzmanību piesaistošā vieta tomēr ir gulta. Atbilstošais novietojums, spilvenu kaudze un plīvojošie aizkari padarīja to ne tikai par ērtu gulēšanas vietu, bet arī par jauku stūri, kas nodrošina privātuma.

Dizaineri ņēma vērā arī mātes vēlmi saglabāt meitu fotogrāfijas. Viņi izmantoja modernus rāmjus un izveidoja kolāžu, kas rotā sienu virs kumodes.

Noliktava pirms pārvērtībām

Meitenes guļamistaba pēc pārvērtībām

Priekšnams pirms pārvērtībām

Priekšnams pēc pārvērtībām

Rozā pilsētiņa

Dizaineri lielu uzmanību pievērsa arī piecgadīgās meitiņas istabai. Tā tika pārvērsta par mazu rozā karaļvalsti.

Uz plašākās sienas vispirms tika izgatavotas MDF mājiņas, kas, pateicoties LED apgaismojumam, atsauc atmiņā mazu pilsētiņu mēness gaismā.

Dizaineri atdalīja istabu ar gultu, krāsainu paklāju un virkni uzglabāšanas vietas ar aizkaru, kas norobežo rotaļu un atpūtas telpu no mācību telpas. Toties mācībām paredzētajā pusē viņi novietoja krēslu uz riteņiem, kā arī rakstāmgaldu un galda lampu.

Bērnu istaba pirms pārvērtībām

Bērnu istaba pēc pārvērtībām

Pārvērtību autores

Par šī interjera pārvērtībām ir atbildīgas čehu dizaineres Veronika Haroldova un Renata Pápai.