20% atlaide dīvāniem noliktavā ar kodu DIVANI20 | Ietaupiet tagad →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

iDesign

Zīmola iDesign, kuru 1974. gadā dibināja Bobs Immermans, uzmanības centrā ir mājokļa dizaina produktu un organizatoru ražošana, lai nodrošinātu efektīvākus un stilīgākus veidus, kā sakārtot interjeru. Tādējādi tas tiecas sasniegt nemainīgu mērķi – atvieglot ikdienas dzīvi ar inovatīviem produktiem par pieņemamu cenu. Pateicoties ilgtspējīgam iepakojumam un otrreizēji pārstrādātiem un pārstrādājamiem materiāliem, ražošanas laikā tiek domāts arī par vidi.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties iDesign

Labākam pārskatam par visu svarīgo. Tā īsumā var raksturot amerikāņu zīmola iDesign vīziju, kura produktus raksturo pieejamība, vienkāršs dizains, pieklusinātas krāsas un, pats galvenais, augsta funkcionalitāte.

Produktu daudzpusība

Kastes, grozi, organizatori. Tā ir tikai daļa no šī zīmola piedāvātajiem uzglabāšanas risinājumiem. Ar pārdomātu dizainu un daudzfunkcionālu konstrukciju jūs varat ieviest kārtību jebkurā telpā.

Inovācijas
iDesign galvenais mērķis ir vienkāršot klientu dzīvi. Lai sasniegtu šo mērķi un nepārtraukti attīstītos, inovācijas ir neatņemama zīmola sastāvdaļa.

Tīrākai planētai
Ilgtspējība ir daļa no zīmola DNS. Tāpēc viņi paļaujas uz ilgtspējīgu iepakojumu un otrreizēji pārstrādātiem un pārstrādājamiem materiāliem. Tas iet roku rokā ar centieniem samazināt atkritumu daudzumu.

Filtri un šķirošana
Pieejamība
Sērija
Cena
Izpārdošana
Filtri un šķirošana
Cena
Pieejamība
Piedāvājuma veids
Rādīti 48 no 308 produktiem