Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Pagarinām piedāvājumu! →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Hammel Furniture

Zīmolu Hammel 1961. gadā dibināja Verner Kristensen un Søren Didriksen, un kopš tā laika tas ražo augstākās kvalitātes mēbeles. Šī zīmola unikālie izstrādājumi apvieno dāņu dizaina tradīcijas ar mūsdienu dizaina filozofiju.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties Hammel Furniture

Hammel Furniture ir mūsdienīgs un sociāli atbildīgs uzņēmums, kura katra ražošanas procesa posmā īpaša uzmanība tiek pievērsta kvalitātei. Tas atbilst mūsdienu ražošanas procesu prasībām, bet vienlaikus saglabā amatniecisku precizitāti. Uzņēmuma ražotnēs Hammel un Skærbæk tiek ražots plašs kvalitatīvu mēbeļu klāsts, tostarp ēdamgaldi, kafijas galdiņi, krēsli un mēbeles ar uzglabāšanas vietu.

Laika gaitā pierādīta kvalitāte
Vai jūs zinājāt, ka daži Hammel Furniture produkti tiek veiksmīgi pārdoti jau vairāk nekā 30 gadus? Daži no šiem izstrādājumiem tiek ražoti rūpnīcā, kuras vēsture aizsākās jau 1946. gadā.

Ilgtspējīga ražošana
Vietējā ražošana, FSC sertifikācija, rūpnīcas, kas izmanto 100 % zaļo enerģiju, pārstrādāta kartona materiāls – šie ir tikai daži no soļiem, ko zīmols ir spēris ceļā uz ilgtspējību.

Klientu servisam ir nozīme
Uzņēmuma Hammel dizaineri ieklausās cilvēku vajadzībās, kuriem viņi izstrādā dizainu. Tā rezultātā tiek radītas funkcionālas mēbeles, kuras var pielāgot atbilstoši jūsu tagadējam dzīves posmam.

Filtri un šķirošana
Sērija
Cena
Pieejamība
Izpārdošana
Jaunumi
Filtri un šķirošana
Rādīti 48 no 382 produktiem