Bonami dienas: –15% pilnas cenas precēm | Kods: BONAMIDIENAS15 →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Gazzda

Zīmols "Gazzda" tika dibināts 2013. gadā Sarajevā. Tā mērķis ir radīt mēbeles, kas palīdzēs jums padarīt jūsu mājokli jaukāku, mājīgāku un gaisīgāku. "Gazzda" balstās uz kvalitatīviem materiāliem un apstrādi, kas spēj izturēt visus laika zoba radītos bojājumus. Zīmola galvenie dizaineri Salih Teskeredzic un Mustafa Cohadzic ir starptautiski atzīti. Ja vēlaties mēbeles, kas nenoveco, ir izturīgas un piemērotas tieši jums, tad "Gazzda" ir īstā izvēle.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties Gazzda

Zīmola Gazzda mērķis ir radīt mēbeles, kas palīdz klientiem radīt mājokli, uz kuru viņi labprāt atgriezīsies – skaistāku, gaisīgāku un enerģijas pilnu. Tas balstās uz augstas kvalitātes dabīgiem materiāliem, kas arī pēc gadiem nezaudēs savu tendenci. Galvenie zīmola dizaineri ir starptautiski atzīti dizaineri Salih Teskeredzic un Mustafa Cohadzic. Ja vēlaties mēbeles, kas ne tikai labi izskatās, bet arī ilgi kalpo, zīmola Gazzda piedāvājums būs piemērots tieši jums.

Starptautiski atzīts dizains
Gazzda klāstā atradīsiet daudzus produktus, kas par savu oriģinālo dizainu ir saņēmuši balvas, piemēram, Red Dot Design Award, BIG SEE Product Design Award vai iF Design Award.

Meistarība
Zīmola Gazzda dzimtene ir Bosnija un Hercegovina – valsts ar senām mēbeļu ražošanas tradīcijām. Šim pamatam zīmols pievieno mūsdienīgu estētiku un ar labāko galdnieku palīdzību paplašina meistarības robežas.

Ar cieņu pret dabu
Skaists un izturīgs ozola masīvkoks ir zīmolam Gazzda raksturīgs materiāls. Ražošanā tiek izmantota tikai FSC sertificēta koksne no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem.

Filtri un šķirošana
Bonami Days
Sērija
Cena
Pieejamība
Jaunumi
Filtri un šķirošana
Sērija
Cena
Pieejamība
Rādīti 48 no 214 produktiem