15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

Elegantas lampas, kas atdzīvinās jūsu interjeru

Stilīgs apgaismojums vairs nav tikai mākslinieku, arhitektu un pieczvaigžņu viesnīcu izpausmes lauciņš. Oriģināli gaismas risinājumi ir lielisks veids, kā padarīt jebkuru interjeru dzīvīgāku. Meklējiet iedvesmu zemāk un atrodiet elegantas lampas, kas piešķirs jebkurai telpai īstu luksusa noskaņu.

Vintage lampas metāliskos toņos

Šī vintage griestu lampa, ko ir iedvesmojuši pagājušā gadsimta 60., 70. un 80. gadi, piešķirs neaprakstāmu šarmu jebkuram interjeram. Vara, sudraba un zelta toņi ir vispopulārākie lampu izvēlē un simbolizē greznību. Šīs lampas izteiksmīgais dizains padarīs to par jebkuras istabas centrālo elementu.

Papildiniet interjeru ar sienas lampām

Pie sienas stiprināmas lampas ne tikai kalpos kā papildu apgaismojums noteiktās telpas zonās, bet arī piešķirs mājīgumu. Jo īpaši, ja izvēlaties lampas, kuru krāsu gamma ir saskaņota vai kuras ir izgatavoti no tāda paša materiāla kā galvenais gaismas avots telpā. Taču saskaņošana nav obligāti nepieciešama, lieliski var izskatīties arī vairāku stilu kombinācija.

Galda lampas kā dekorācija

Ir pagājuši tie laiki, kad pietika ar vienu lampu, lai apgaismotu visu telpu. Mums šodien ir daudz izvēles iespēju. Viena no tām ir dizaina galda lampas. Tās ne tikai izgaismo telpu, bet arī izgrezno to. Šādas lampas var novietot uz galda, uz kumodes, pie televizora, uz grīdas, īsāk sakot, kur vien vēlaties!

Trūkst iedvesmas mājas apgaismojuma izvēlē? Papildiniet savu interjeru ar kādu no 1300 pieejamām griestu, galda un stāvlampām.