Pavasara 15% atlaide ar kodu APRILIS15 | Ietaupiet jau tagad →
Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Bobochic Paris

Neatkarīgi no tā, vai meklējat izsmalcinātu un modernu noskaņu vai esat retro un vintāžas stila piekritējs, Bobochic Paris piedāvā kaut ko ikvienam, nezaudējot Parīzes šarmu un autentiskumu. Šī zīmola izstrādājumi, kas pieejami dažādās formās un krāsās un ar dažādiem materiāliem, pārvērtīs jūsu mājokli par unikālu vietu ar neatkārtojamu stilu.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties Bobochic Paris

Parīzes dīvānu meistars, zīmols Bobochic Paris, lepojas ar ļoti aktuālu dizainu, kvalitatīviem izejmateriāliem un stingru apņēmību ievērot ekoloģiskās prasības. Katra šī zīmola kolekcija ir autentiska, ikoniska un ar savu unikālo vēstījumu.

Ilgtspējība
Bobochic Paris pastāvīgi meklē veidus, kā piedāvāt klientiem mēbeles, kas ir arī ilgtspējīgas. Lai pārliecinātos, ka tie nav tikai tukši vārdi, zīmols aktīvi popularizē vietējo amatniecību un piedāvā plašu produktu klāstu ar FSC sertifikātu, kas apliecina, ka produkts ir iegūts no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem.

Autentisks dizains
Zīmola pamatā ir vēlme izcelt Francijas kultūrvēsturisko mantojumu. Ar Bobochic Paris jūs noteikti gūsiet unikalitātes sajūtu. Daudziem izstrādājumiem ir autentisks franču dizains, kas ir redzams gan vizuālajā, gan funkcionālajā ziņā.

Kvalitāte
Kopš uzņēmuma dibināšanas 2015. gadā Bobochic Paris visas savas mēbeles rada ar aizrautību un augstiem standartiem, lai apmierinātu visas jūsu vēlmes. Zīmols iegulda katru centu, lai nodrošinātu lielisku klientu pieredzi, un ar aizrautību apliecina, ka viņu lielākais iedvesmas avots ir viņu klienti.

Preces pēc kategorijas

Filtri un šķirošana
Pieejamība
Sērija
Cena
Izpārdošana
Jaunumi
Filtri un šķirošana
Cena
Pieejamība
Piedāvājuma veids
Rādīti 48 no 735 produktiem