Līdz pat 20% atlaide skandināvu stila precēm | Ietaupiet jau tagad →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Blomus

1961. gadā dibinātais zīmols Blomus ir balstīts uz vācu tradīcijām, kas raksturo augstu kvalitāti un prasmīgu amatniecību. Zīmols piedāvā interjera aksesuārus, kuros apvienoti augstākās kvalitātes materiāli, tīras formas un aizrautīga pieeja visam ražošanas procesam. Produkti sagādās prieku vairākām paaudzēm.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties Blomus

Blomus rada skaistas mēbeles, rotājumus un aksesuārus, kas jūs iepriecinās. Zīmola pirmsākumi meklējami 1961. gadā, un tā izstrādājumi atspoguļo vācu tradīcijas – izcilu kvalitāti un augsti kvalificētu amatniecību. Šī pieeja ir iestrādāta ne tikai veiksmīgajā dizainā, bet arī izstrādājumu ilgmūžībā – svecēs, virtuves piederumos, žurnālgaldiņos utt.

Kvalitāte bez kompromisiem
Tas ir raksturīgi zīmolam Blomus. Kad runa ir par materiālu un ražošanas procesu, viņi tiecas pēc kvalitātes.

Jaunu un lietotu materiālu apvienojums
Zīmolam nerūsējošais tērauds ir pirmajā vietā. Lai gan daudzi no viņu izstrādājumiem mūsdienās ir izgatavoti, piemēram, no keramikas, korķa, lina, betona vai koka, nerūsējošais tērauds joprojām atrod vietu viņu izstrādājumos kombinācijā ar citiem materiāliem vai atsevišķi.

Dizains un funkcionalitāte iet roku rokā
Blomus tradicionāli paļaujas uz izcilu kvalitāti, īsteno ļoti inovatīvu pieeju produktu izstrādē un ievēro principu, ka produkta praktiskās īpašības jāatspoguļo tikpat spēcīgi kā tā estētika.

Filtri un šķirošana
Sērija
Cena
Pieejamība
Izpārdošana
Jaunumi
Filtri un šķirošana
Sērija
Cena
Pieejamība
Rādīti 48 no 574 produktiem