-15% atlaide paklājiem ar kodu PAKLAJI15 | Ietaupiet tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

TOP 5: Ziemassvētku gardumi, kas noteikti jāizcepj

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Adventes laikā bez cepumu formiņām un cepšanas paplātēm neiztikt.

Tāpēc esam sagatavojuši piecus padomus, kuros apkopojām virtuves piederumus, kam noteikti jābūt jūsu virtuvē. Un lielāko daļu no tiem jūs varēsiet izmantot ne tikai adventes laikā, bet arī visu gadu.

Ziemassvētku cepumu formiņas

Ziemassvētki nav iedomājami bez cepumiem un piparkūkām. Tāpēc jūsu virtuvē noteikti vajadzētu būt vismaz pāris piparkūku formiņām.

Ar "Dr. Oetker" nerūsējošā tērauda piparkūku formiņu komplektu jūs varat izveidot jaukas formas, kas noteikti izcelsies.

Ziemassvētku cepšanas forma augļu kūkai

Lielus desertus greznākās veidnēs varat cept ne tikai Ziemassvētku laikā.

Saldos un sāļos konditorejas izstrādājumus var pagatavot, izmantojot "Dr. Oetker" kūku cepšanas formu, kas ir izgatavota no tērauda. Tā spēj izturēt līdz pat 230 °C, turklāt tai ir nelīpoša virsma.

Ziemassvētku kūku cepšanas veidne

Svētku dienās nedrīkst iztrūkt kūkas – tā ir īsta klasika. Ar "Bonami Selection" cepšanas formu tā izcelsies ne tikai garšas ziņā, bet arī ar savu izdomas bagāto un dekoratīvo dizainu.

Pateicoties vieglajai un izturīgajai alumīnija formai, kūka cepas vienmērīgi, tāpēc varat neraizēties par to, ka kūka piedegs. Nelīpošais pārklājums nodrošina, ka kūku varēsiet viegli izņemt no cepšanas formas.

Cepešpannas

Gatavošana ir prieks, un britu zīmols "Sabichi" to labi zina. Tāpēc savu virtuves piederumu izstrādē viņi liek lietā izdomu un izmanto kvalitatīvus materiālus, un tas attiecas arī uz viņu tērauda cepešpannu.

Mīklas rullis ar rakstu

Ja vēlaties, lai jūsu cepumi izceltos, bet dekorēšana nav jūsu sirdslieta, varat izmantot mīklas rulli ar reljefainu rakstu no "Orion Flower".

Tas palīdzēs jums ar minimālām pūlēm izveidot unikālus un interesantus dizainus.