Bonami atradīsiet visplašāko piedāvājumu jūsu mājai.
Menu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

Kā sagatavot māju ballītei (ne tikai Vecgada vakarā)

Neatkarīgi no tā, vai plānojat kārtīgu ballīti mājās vai tikai nelielu satikšanos ar draugiem, mēs jums palīdzēsim izdekorēt māju un atrast piemērotus aksesuārus, kas palīdzēs jums radīt īsto ballītes atmosfēru.

1.

Pirmais iespaids ir svarīgs. Pārliecinieties, ka jūsu gaitenis ir sakopts, ka ir pietiekami daudz vietas, kur novietot apavus, un ka ir brīvi pakaramie viesu mēteļiem.

2.

Ja plānojat lielāko daļu laika pavadīt viesistabā, tad pārliecinieties, ka uz galdiem ir pietiekami daudz vietas glāzēm un šķīvjiem. Jūs noteikti nevēlaties, lai jūsu paklāju rotātu sarkanvīna traips.

Papildiniet savu galveno kafijas galdiņu ar viegliem, pārnēsājamiem galdiņiem, kurus var aizsniegt pat tie, kas sēž malā vai sānos.

3.

Pirms ballītes noteikti padomājat arī par virtuves kārtību. Notīriet visu no virtuves letes, lai ir vairāk vietas kur sagatavot uzkodas vai salikt pa šķīviem viesu atnestos gardumus. Pārliecinieties, ka atkritumu tvertne ir tukša, lai par to nebūtu jāuztraucas vakara gaitā.

Centieties arī pēc iespējas vairāk atbrīvot vietu ledusskapī. Aukstās dienās varat izmantot balkonu vai terasi. Un visbeidzot - neaizmirstiet sagatavot pietiekami ledus gabaliņu jau pirms viesu ierašanās!

4.

Neviena ballīte nav pilnvērtīga bez neliela uzkodu galda. Bet kurš gan vēlas pusi dienas pavadīt virtuvē? Ja jums nav laika gatavot, nepārdzīvojiet, nelielas uzkodas var sagatavot arī stundu pirms viesu ierašanās.

Turklāt vienkāršība ir labākā izvēle. Pasniedziet uzkodas elegantos traukos, un tās izskatīsies pietiekami svinīgi, lai arī to pagatavošana jums neaizņema daudz laika.

5.

Jūs varat radīt brīnišķīgu atmosfēru ar patīkamu mūziku. Iepriekš sagatavojiet savu mūzikas sarakstu, ja iespējams, vienu lēnāku un otru nedaudz dzīvīgāku, un pēc tam atkarībā no viesu noskaņojuma izvēlieties piemērotāko dziesmu sarakstu

Arī smaržas spēj papildināt ballītes atmosfēru. Izvēlieties maigākus aromātus, kas nepārspēs ēdiena smaržu. Truklāt aromatiskās sveces palīdzēs jums padarīt telpu mājīgāku.

6.

Ja vēlaties sevi pierādīt kā lielisku saimnieku, tad sāciet ballīti pasniedzot dzērienus. Pārliecinieties, ka dzērieni ir skaistās glāzēs, vienmēr atdzesēti, izmantojiet videi draudzīgus salmiņus un izrotājiet glāzes ar augļu šķēlītēm. Tas pat ļoti vienkāršu kokteili, kā mimosu, padarīs līdzīgu mazam mākslas darbam.

7.

Ja jums trūkst sēdvietu viesiem, izmantojiet praktiskus pufus vai solus. Varat izmantot arī stilīgus saliekamos matračus. Taču esiet uzmanīgi, tie ir tik ērti, ka noguris viesis uz tiem var aizmigt un nogulēt pat līdz rītam.

8.

Apkārtējā gaisma nodrošina mierīgāku noskaņu ballītē. Tā vietā, lai izmantotu spēcīgu griestu gaismu, dažādos telpas stūros iededziet mazākas lampas. Lielisks papildinājums būs arī lampiņu virtene pie griestiem vai uz plaukta, kā arī citi Ziemassvētku gaismas rotājumi.

9.

Ja neesat spēļu vakaru piekritējs, tad necentieties izdomāt pārāk daudz aktivitāšu saviem viesiem. Lielākajai daļai cilvēku pietiek vienkārši pasēdēt un parunāties, baudot labu ēdienu un kādu aukstu dzēriena glāzi. Bet, ja vēlaties kaut ko jaunu un interesantu, tad varat uzspēlēt kādu jautru galda spēli.