Menu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

Izrotājiet savu māju ar gaumīgiem mājas aksesuāriem

Šis ir īstais laiks, lai ieviestu savās mājās ko jaunu un acij tīkamu. Stilīgi mājas aksesuāri ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā padarīt mājokli nedaudz omulīgāku. Mūsu piedāvājumā atradīsiet gaumīgas dizaina vāzes, statujas, gleznas, paklājus, traukus un mājas dekorus, kas piestāvēs dažādiem interjera stiliem. Protams, mums ir arī noderīgi palīgi mājokļa tīrīšanai un kārtošanai, un to visu jūs varat aplūkot tepat zemāk.

Dekorācijas

Bieži vien dzīvokļa mājīgā noskaņa slēpjas tieši detaļas. Ieviesiet savā interjerā vairāk vāzes, gleznas, sveces, pulksteņus un citus nelielus rotājumus, lai pamainītu mājokļa izskatu un izceltu savu personīgo stilu. Iedvesmojieties no zemāk redzamajiem interjera elementiem un atrodiet savam mājoklim piemērotākos interjera akcentus.

Mājas tekstils

Tekstila aksesuāri var padarīt interjeru ērtāku un galvenais mājīgāku. Guļamistabā izceliet savu skaisto gultas veļu, kurai ir piemeklēti atbilstošas krāsas palagi. Pāris dekoratīvie spilveni un pavirši nomests pleds uz dīvāna radīs ideālo noskaņu jūsu viesistabā. Un neaizmirstiet parūpēties arī par vannasistabas tekstilizstrādājumiem, kas garantēs jums maksimālu komfortu pēc katras vannas.

Kārtība un tīrība

Ikviena telpa izskatās labāk, ja tajā katrai lietai ir atrasta sava konkrētā vieta. Iegādājieties praktiskus organizētājus un stilīgus tīrīšanas palīglīdzekļus, kas palīdzēs jums uzturēt jūsu mājokli tīru un kārtīgu. Meklējiet iedvesmu zemāk vai atrodiet sev nepieciešamo mūsu tīrīšanas un organizēšanas sadaļās.

Virtuve un ēdamistaba

Iekārtojot savu virtuvi un ēdamistabu, padomājiet arī par vissīkākajām detaļām, jo katrai lieta jūsu mājās ir nozīme! Izvēlieties kvalitatīvus dizaina virtuves piederumus, modernas virtuves ierīces, praktiskus gatavošanas un cepšanas rīkus, un neaizmirstiet par gaumīgiem traukiem un galda piederumiem!

Vairāk iedvesmas, kā padarīt mājokli ērtāku, varat atrast šajās kategorijās.