5 populārākie Ziemassvētku gaismekļi jūsu mājoklim

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Vai šajos Ziemassvētkos vēlaties radīt mājīgu un romantisku atmosfēru? Bez īpaša Ziemassvētku apgaismojuma noteikti neiztikt, jo tas palīdzēs jums panākt īsto efektu ar minimālām pūlēm.

Aplūkojiet mūsu 5 padomus un ietērpiet savu mājokli Ziemassvētku noskaņā!

Izgaismots Ziemassvētku vainags

Izceliet savas namdurvis ar skaistu Ziemassvētku vainagu. Tam gan nav jābūt dārgam un grandiozam rotājumam. Varat izmantot pavisam vienkāršu vainagu, taču sāls slēpjas apgaismojumā – aptiniet tam apkārt lampiņu virteni! Tas noteikti iepriecinās jūsu viesus un garāmgājējus.

Vainags var noderēt arī iekštelpās. Varat to piekārt virs kumodes viesistabā vai pie virtuves sienas.

Varat iegādāties "Star Trading Thuja" Ziemassvētku vainagu, kurā jau ir iekļautas enerģiju taupošas LED lampiņas, turklāt tas ir aprīkots ar taimeri.

Izgaismotas Ziemassvētku zvaigznes

Ja meklējat Ziemassvētku gaismas dekorus logam, lampiņu virteņu vietā izvēlieties piekarināmas LED zvaigznes.

Lieliski izskatīsies "Star Trading Line" izgaismotā zvaigzne ar enerģiju taupošu LED apgaismojumu.

Ziemassvētku eglīšu virtenes

Nevienā mājoklī nedrīkst trūkt vismaz vienas Ziemassvētku lampiņu virtenes. Tās var izmantot gan eglītes, kad pārējā interjera rotāšanā.

Piemēram, lampiņu virtenes var izmantot Ziemassvētku vakariņu galdam vai pārvērst tās par interesantu laternu. Jūsu iztēlei nav robežu!

Lieliski noderēs "Bonami Essentials" LED lampiņu virtene, kas veidota no 100 lampiņām silti baltā tonī.

Šīs lampiņas darbojas arī ar baterijām, tāpēc jums nav jāņem vērā kontaktligzdas attālums. Un, ja esat radoša dvēsele, pamēģiniet ar tām izgatavot pašdarinātu laternu.

Izgaismotas Ziemassvētku dekorācijas

Ir tik daudz un dažādu izgaismotu dekoru, ar kuru palīdzību mājokli padarīt mājīgāku. Tikai no jums ir atkarīgs tas, vai dodat priekšroku neitrālākam vai raibākam Ziemassvētku noformējumam.

Papildiniet savu mājokli ar rozā "Marigold" piekaramajiem gaismas dekoriem no zviedru zīmola "Markslöjd", kas padarīs jūsu mājokli burvīgāku ne tikai Ziemassvētkos.

Ziemassvētku elektriskais svečturis

Ja vēlaties baudīt sveču gaismu ne tikai pie svētku galda, turklāt izvairīties no iespējamiem riskiem, tad elektriskās svecītes ir lielisks risinājums.

Mēs iesakām sarkano "Markslöjd Måseskär" svečturi, kuru varat novietot uz kumodes vai palodzes.